Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1127 -2.05% 1EUR 4.5246 -1.56% 1GBP 5.0218 +0.34%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
31 marzec 2020
Fluid Power 
więcej
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

RWE partnerem Akademii Energii im. Lesława Pagi

24 marzec 2016.
  • RWE partnerem wspierającym V jubileuszowej edycji Akademii Energii organizowanej przez Fundację im. Lesława Pagi
  • W ramach udziału w projekcie, ekspert RWE Stoen Operator, Leszek Bitner przeprowadzi wykład dla stypendystów Akademii Energii na temat roli Centralnego Systemu Wymiany Informacji (CSWI) w nowoczesnym systemie elektroenergetycznym

Akademia Energii to projekt edukacyjny zainicjowany przez Fundację im. Lesława Pagi, skierowany do młodych osób wiążących swoją przyszłość z branżą energetyczną. Podczas dwumiesięcznego cyklu wykładów, kilkudziesięciu absolwentów i studentów kierunków technicznych, ekonomii, prawa oraz finansów, pozna praktyczne aspekty funkcjonowania branży energetycznej. Już w kwietniu jeden z wykładów, zatytułowany Centralny System Wymiany Informacji  nowe oblicze komunikacji na rynku energii elektrycznej, poprowadzi Leszek Bitner, menedżer wydziału Usług Dystrybucyjnych RWE Stoen Operator. Uczestnicy dowiedzą się z niego m.in. dlaczego branża zdecydowała się na rozpoczęcie tak dużego projektu oraz jakim wyzwaniom należało sprostać, aby przygotować Spółki do rozpoczęcia wdrażania niniejszego systemu. Przedstawione zostaną również pierwsze doświadczenia i wnioski z prac nad projektem.

Słuchacze wykładów Akademii Energii to osoby wyjątkowo uważnie przyglądające się sektorowi energetyki, który w ostatnich latach przeżywa rewolucję technologiczną, prawną i organizacyjną mówi Leszek Bitner, który również w poprzedniej edycji Akademii dzielił się swoją ekspercką wiedzą z uczestnikami  Akademii.

Wyzwania, z jakimi stykamy się podczas codziennej pracy w RWE Stoen Operator, prezentujemy w formie studium przypadku, które jest najlepszą bo najbardziej praktyczną formą edukacji. Istotnym elementem programu edukacyjnego dla studentów i absolwentów jest również możliwość bezpośredniej dyskusji z doświadczonymi ekspertami i praktykami  rynku energii dodaje Leszek Bitner.

Podczas bezpłatnych sesji wykładów i warsztatów oraz debaty z udziałem wybitnych panelistów dotyczącej innowacji w energetyce, uczestnicy Projektu zdobędą wiedzę przydatną w ramach ewentualnych staży lub etatów  uczestników organizacjach związanych z branża energetyczną. W Akademii Energii uczestniczą studenci trzeciego, czwartego, piątego roku studiów lub absolwenci w wieku do 27 lat.


RWE będzie wspierać inicjatywę poprzez udział ekspertów w spotkaniach, debatach i wydarzeniach organizowanych przez Fundację oraz poprzez dystrybucję własnych raportów i materiałów, które wzbogacić mogą wiedzę uczestników programu.
Leszek Bitner jest menedżerem wydziału Usług Dystrybucyjnych RWE Stoen Operator. Posiada 9-letnie doświadczenie w branży energetycznej. Obecnie  odpowiada w RWE Stoen Operator za proces zmiany sprzedawcy, obsługę klienta dystrybucyjnego, zarządzanie relacjami z przedsiębiorstwami energetycznymi, a także rozpatrywanie reklamacji oraz prace nad regulacjami na rynku energii.Źródło: www.rwe.pl
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl