Dziś jest poniedziałek, 6 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

RWE partnerem Akademii Energii im. Lesława Pagi

24 marzec 2016.
  • RWE partnerem wspierającym V jubileuszowej edycji Akademii Energii organizowanej przez Fundację im. Lesława Pagi
  • W ramach udziału w projekcie, ekspert RWE Stoen Operator, Leszek Bitner przeprowadzi wykład dla stypendystów Akademii Energii na temat roli Centralnego Systemu Wymiany Informacji (CSWI) w nowoczesnym systemie elektroenergetycznym

Akademia Energii to projekt edukacyjny zainicjowany przez Fundację im. Lesława Pagi, skierowany do młodych osób wiążących swoją przyszłość z branżą energetyczną. Podczas dwumiesięcznego cyklu wykładów, kilkudziesięciu absolwentów i studentów kierunków technicznych, ekonomii, prawa oraz finansów, pozna praktyczne aspekty funkcjonowania branży energetycznej. Już w kwietniu jeden z wykładów, zatytułowany Centralny System Wymiany Informacji  nowe oblicze komunikacji na rynku energii elektrycznej, poprowadzi Leszek Bitner, menedżer wydziału Usług Dystrybucyjnych RWE Stoen Operator. Uczestnicy dowiedzą się z niego m.in. dlaczego branża zdecydowała się na rozpoczęcie tak dużego projektu oraz jakim wyzwaniom należało sprostać, aby przygotować Spółki do rozpoczęcia wdrażania niniejszego systemu. Przedstawione zostaną również pierwsze doświadczenia i wnioski z prac nad projektem.

Słuchacze wykładów Akademii Energii to osoby wyjątkowo uważnie przyglądające się sektorowi energetyki, który w ostatnich latach przeżywa rewolucję technologiczną, prawną i organizacyjną mówi Leszek Bitner, który również w poprzedniej edycji Akademii dzielił się swoją ekspercką wiedzą z uczestnikami  Akademii.

Wyzwania, z jakimi stykamy się podczas codziennej pracy w RWE Stoen Operator, prezentujemy w formie studium przypadku, które jest najlepszą bo najbardziej praktyczną formą edukacji. Istotnym elementem programu edukacyjnego dla studentów i absolwentów jest również możliwość bezpośredniej dyskusji z doświadczonymi ekspertami i praktykami  rynku energii dodaje Leszek Bitner.

Podczas bezpłatnych sesji wykładów i warsztatów oraz debaty z udziałem wybitnych panelistów dotyczącej innowacji w energetyce, uczestnicy Projektu zdobędą wiedzę przydatną w ramach ewentualnych staży lub etatów  uczestników organizacjach związanych z branża energetyczną. W Akademii Energii uczestniczą studenci trzeciego, czwartego, piątego roku studiów lub absolwenci w wieku do 27 lat.


RWE będzie wspierać inicjatywę poprzez udział ekspertów w spotkaniach, debatach i wydarzeniach organizowanych przez Fundację oraz poprzez dystrybucję własnych raportów i materiałów, które wzbogacić mogą wiedzę uczestników programu.
Leszek Bitner jest menedżerem wydziału Usług Dystrybucyjnych RWE Stoen Operator. Posiada 9-letnie doświadczenie w branży energetycznej. Obecnie  odpowiada w RWE Stoen Operator za proces zmiany sprzedawcy, obsługę klienta dystrybucyjnego, zarządzanie relacjami z przedsiębiorstwami energetycznymi, a także rozpatrywanie reklamacji oraz prace nad regulacjami na rynku energii.Źródło: www.rwe.pl
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl