Dziś jest piątek, 13 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8505 -0.4% 1EUR 4.2846 -0.01% 1GBP 5.0756 -0.08%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Lepsza wydajność operacyjna na 4 800 kilometrach dróg

8 lipiec 2016.


Firma Kapsch TrafficCom wygrała kontrakt na realizację nowej generacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Transportem (ITMS) w stanie Massachusetts.


Kapsch TrafficCom North America, filia firmy Kapsch TrafficCom AG (ISIN AT000KAPSCH9), notowanej na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie prime market, poinformowała o zawarciu czteroletniego, wartego 10,4 mln Euro (11,5 mln USD) kontraktu na rozwój i modernizację Zintegrowanego Systemu Zarządzania Transportem (ITMS) w Autostradowym Centrum Zarządzania Departamentu Transportu (HOC) stanu Massachusetts. Nowy system zarządzać będzie całą siecią dróg stanowych oraz kompleksem tuneli i obiektów działających w ramach systemu autostradowego aglomeracji Bostonu (Boston Metropolitan Highway System).

System ITMS nowej generacji bazuje na oprogramowaniu Kapsch DYNAC. Będzie efektywnie zarządzał wszystkimi aspektami działalności HOC, łącząc w obrębie jednej platformy niemal 50 niezależnych systemów zarządzania ruchem i obiektami.

Operatorzy HOC będą mogli z poziomu w pełni zintegrowanego panelu użytkownika zarządzać otwartymi autostradami, ruchem w tunelach, a także newralgicznymi elementami zapewniającymi bezpieczeństwo i ochronę życia, w tym wykrywaniem ognia, wentylacją, wyjściami awaryjnymi oraz przekazywaniem informacji o pasażerach. Nowy system nie tylko poprawi efektywność ich pracy i dokładność gromadzonych danych, ale również zwiększy płynność ruchu, ułatwi monitoring środowiska i proces raportowania, a także zapewni kompleksową - ogólnostanową oraz regionalną - informację o zaistniałych zdarzeniach drogowych. DYNAC pozwoli szybko, na bieżąco i we właściwy sposób, reagować na wypadki i wydarzenia związane z bezpieczeństwem w tunelach, dzięki generowaniu i wdrażaniu w czasie rzeczywistym gotowych rozwiązań, które pomogą operatorom HOC fachowo zarządzać sytuacjami krytycznymi.

Lepsza wydajność operacyjna na 4 800 kilometrach dróg

Departament Transportu stanu Massachusetts zarządza ponad 4 800 kilometrami dróg, 5 000 mostów oraz siatką Metropolitan Highway System, która składa się z tunelu imienia Thomasa P. O. Neilla Jr. prowadzącego trasą I-93 poprzez dolny Boston, tunelu Prudential prowadzącego trasą I-90 pod bostońską dzielnicą Back Bay, tunelu imienia Teda Williamsa, doprowadzającego drogą I-90 do lotniska Logan International Airport, a także tuneli Sumner, Callahan, i CANA, które doprowadzają trasę I-93 do głównych dróg w Bostonie.

Projekt zakłada aktualizację oprogramowania oraz unowocześnienie towarzyszącego mu sprzętu komputerowego w celu poprawy jego wydajności operacyjnej oraz umożliwienia korzystania z najnowszych, zaawansowanych technologii zarządzania ruchem. Nowy system częściowo zastąpi, a częściowo zintegruje się z istniejącymi do tej pory rozwiązaniami systemowymi ? tak, aby za pośrednictwem jednej platformy operacyjnej wspierać zarządzanie wypadkami zarówno na stanowych drogach, jak i w innych obiektach podlegających Departamentowi Transportu stanu Massachusetts.Źródło: www.kapsch.net/pl
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl