Dziś jest niedziela, 5 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Lepsza wydajność operacyjna na 4 800 kilometrach dróg

8 lipiec 2016.


Firma Kapsch TrafficCom wygrała kontrakt na realizację nowej generacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Transportem (ITMS) w stanie Massachusetts.


Kapsch TrafficCom North America, filia firmy Kapsch TrafficCom AG (ISIN AT000KAPSCH9), notowanej na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie prime market, poinformowała o zawarciu czteroletniego, wartego 10,4 mln Euro (11,5 mln USD) kontraktu na rozwój i modernizację Zintegrowanego Systemu Zarządzania Transportem (ITMS) w Autostradowym Centrum Zarządzania Departamentu Transportu (HOC) stanu Massachusetts. Nowy system zarządzać będzie całą siecią dróg stanowych oraz kompleksem tuneli i obiektów działających w ramach systemu autostradowego aglomeracji Bostonu (Boston Metropolitan Highway System).

System ITMS nowej generacji bazuje na oprogramowaniu Kapsch DYNAC. Będzie efektywnie zarządzał wszystkimi aspektami działalności HOC, łącząc w obrębie jednej platformy niemal 50 niezależnych systemów zarządzania ruchem i obiektami.

Operatorzy HOC będą mogli z poziomu w pełni zintegrowanego panelu użytkownika zarządzać otwartymi autostradami, ruchem w tunelach, a także newralgicznymi elementami zapewniającymi bezpieczeństwo i ochronę życia, w tym wykrywaniem ognia, wentylacją, wyjściami awaryjnymi oraz przekazywaniem informacji o pasażerach. Nowy system nie tylko poprawi efektywność ich pracy i dokładność gromadzonych danych, ale również zwiększy płynność ruchu, ułatwi monitoring środowiska i proces raportowania, a także zapewni kompleksową - ogólnostanową oraz regionalną - informację o zaistniałych zdarzeniach drogowych. DYNAC pozwoli szybko, na bieżąco i we właściwy sposób, reagować na wypadki i wydarzenia związane z bezpieczeństwem w tunelach, dzięki generowaniu i wdrażaniu w czasie rzeczywistym gotowych rozwiązań, które pomogą operatorom HOC fachowo zarządzać sytuacjami krytycznymi.

Lepsza wydajność operacyjna na 4 800 kilometrach dróg

Departament Transportu stanu Massachusetts zarządza ponad 4 800 kilometrami dróg, 5 000 mostów oraz siatką Metropolitan Highway System, która składa się z tunelu imienia Thomasa P. O. Neilla Jr. prowadzącego trasą I-93 poprzez dolny Boston, tunelu Prudential prowadzącego trasą I-90 pod bostońską dzielnicą Back Bay, tunelu imienia Teda Williamsa, doprowadzającego drogą I-90 do lotniska Logan International Airport, a także tuneli Sumner, Callahan, i CANA, które doprowadzają trasę I-93 do głównych dróg w Bostonie.

Projekt zakłada aktualizację oprogramowania oraz unowocześnienie towarzyszącego mu sprzętu komputerowego w celu poprawy jego wydajności operacyjnej oraz umożliwienia korzystania z najnowszych, zaawansowanych technologii zarządzania ruchem. Nowy system częściowo zastąpi, a częściowo zintegruje się z istniejącymi do tej pory rozwiązaniami systemowymi ? tak, aby za pośrednictwem jednej platformy operacyjnej wspierać zarządzanie wypadkami zarówno na stanowych drogach, jak i w innych obiektach podlegających Departamentowi Transportu stanu Massachusetts.Źródło: www.kapsch.net/pl
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl