Dziś jest sobota, 4 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Fotowoltaika od innogy już od 210 zł miesięcznie z darmową energią na rok

3 marzec 2017.

Fotowoltaika od innogy już od 210 zł miesięcznie z darmową energią na rok

Fotowoltaika dojrzała do fazy dynamicznego rozwoju, co wynika z udoskonalenia rozwiązań technologicznych i z 70-procentowego spadku ceny w ostatnich 8 latach. Obecnie instalacja tej technologii  ze względu na niskie jej koszty oraz dostępność  może się odbyć nawet bez dodatkowego wsparcia finansowego.

Już od 210 zł miesięcznie
innogy Polska posiada ofertę fotowoltaiczną dla wszystkich segmentów rynku, a od 1 marca wprowadza do sprzedaży nowy produkt, w ramach którego dla Klientów indywidualnych dodatkowo do instalacji paneli fotowoltaicznych już od 210zł miesięcznie (dla instalacji 3,24 kWp)  dodaje 3 000 kWh energii do wykorzystania do 31.12.2018 r. Warunkiem otrzymania darmowej paczki energii jest podpisanie umowy kompleksowej lub podpisanie aneksu do umowy kompleksowej na warunkach produktu ?Stabilny Prąd?. Oferta specjalna dotyczy wyłącznie Klientów indywidualnych i trwa do końca tego roku.

?Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup instalacji fotowoltaicznej w okresie od 1 marca do końca roku, innogy przygotowała dodatkową ofertę. Dzięki współpracy innogy Polska z Alior Bankiem Klienci z segmentu gospodarstw domowych mogą nabyć instalację fotowoltaiczną w systemie ratalnym. Oferta zakłada okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy, nawet na 100% inwestycji, przy
kwocie kredytu do 60 tysięcy złotych. Dodatkowo innogy przekaże 3000 kWh, czyli rok darmowej energii? ? podkreśla Janusz Moroz, Członek Zarządu w innogy Polska.

?Biorąc pod uwagę, że system fotowoltaiczny po 25 latach traci na swej efektywności produkcyjnej maksymalnie 20% i nadal produkuję energię, to mówimy o technologii, która będzie przynosić nam oszczędności w gospodarstwie domowym w długim horyzoncie czasowym.? - dodaje Michał Skorupa, Kierownik Projektów fotowoltaicznych, innogy Polska.

Mniej emisji CO2 ? tak jakbyś nie miał samochodu
Korzystanie z tej technologii ma również wymiar środowiskowy. Zerowa emisyjność produkcji energii oznacza, że do atmosfery nie trafiają gazy cieplarniane ani szkodliwe dla zdrowia pyły. Domowy system fotowoltaiczny o mocy 3,24 kWp oferuje nie tylko większą niezależność energetyczną i oszczędność finansową, pozwalając nawet na 100-procentowe pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną w gospodarstwie domowym. Umożliwia również redukcję o 2,6 tony CO2 w skali roku , co odpowiada ponad półtorarocznemu poziomowi emisji tego gazu samochodu spalinowego .

Z kolei dla odbiorców biznesowych, innogy Polska oferuje możliwość nabycia systemów fotowoltaicznych w drodze leasingu we współpracy z Raiffeisen-Leasing Polska.

Łatwe w montażu i korzystaniu
Korzystanie z energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną nie wiąże się z wymianą instalacji elektrycznej w budynku, a samo urządzenie jest bezobsługowe i praktycznie nie generuje kosztów eksploatacyjnych.

W ofercie innogy Polska znajduje się pełen pakiet niezbędnych produktów i usług, obejmujący wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne, doradztwo specjalistów, wizję lokalną, przygotowanie indywidualnej, dopasowanej do potrzeb Klienta instalacji, a także bieżący monitoring pracy systemu, ubezpieczenie, szczegółowy projekt, montaż, zgłoszenie do Operatora Systemu Dystrybucyjnego oraz gwarancję producenta.

W przypadku oferty fotowoltaicznej innogy, ceny każdorazowo dostosowywane są do potrzeb Klienta. Ceny instalacji dla segmentu gospodarstw domowych podobnie jak dla dużego biznesu oraz małych i średnich przedsiębiorstw uzależnione są również od możliwości jakie oferuje dana lokalizacja. Cena instalacji oraz oferowanych przez innogy dodatkowych usług jest konkurencyjna względem rynku.
Promocji nowej oferty dla Klientów indywidualnych towarzyszy kampania reklamowa, która potrwa przez cały marzec i obejmie nośniki outdoorowe oraz Internet.

 Źródło: www.innogy.com
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl