Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Philips Lighting ustanawia partnerstwo na rzecz pozycjonowania wewnątrz budynków

6 marzec 2017.

SAP, Zebra Technologies, SES-imagotag i Microsoft to pierwsi liderzy na rynku, którzy przyłączyli się do programu partnerskiego Location Lab.


Eindhoven, Holandia - Philips Lighting, światowy lider branży oświetleniowej, zaprezentował dziś swój program partnerstwa Location Lab, łączący firmy rozwijające innowacyjne zastosowania dla stworzonego przez Philips, precyzyjnego systemu pozycjonowania wewnątrz budynków. Program Location LAB łączy liderów z branży ze start-upami w celu znajdowania nowych zastosowań dla systemu pozycjonowania wewnątrz budynków firmy Philips Maxo, który kierowany jest do liderów innowacyjności w przestrzeniach handlowych, galeriach, biurach i innych branżach. Jako pierwsze do programu przyłączyły się firmy będące liderami w branży IT i integracji systemów, takie jak SAP , Microsoft i Capgemini, firmy doradcze, producenci komputerów kieszonkowych i elektroniki, jak Zebra Technologies i SES-imagotag, dostawcy usług opartych o lokalizację: Favendo, Adactive, Vipera, Nakko i Mapiq oraz strony zajmujące się robotyką, jak Blue Jay.


Nasi partnerzy z Location Lab są dla nas tak ważni, jak aplikacje ważne są dla smartfonów; korzyści, jakie właściciel budynku czerpie z naszego systemu Indoor Positioning zwiększają się wraz z liczbą dodatkowych produktów i usług, które możemy zaoferować. Razem z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zrealizować wizje naszych klientów i umożliwić im wyróżnienie się na rynku? powiedział Parik Chopra, szef globalnego działu Retail and Hospitality, Philips Lighting. Rynek na pozycjonowanie wewnątrz budynków ma zwiększyć się trzykrotnie do 2020 roku i przekroczyć milion instalacji . Razem z naszymi partnerami z Location Lab, chcemy oferować skalowalne systemy, które zaspokoją możliwości rosnącego rynku.?


Przed programem Location Lab, Philips Lighting współpracował już z dostawcą usług opartych na mapowaniu produktów, Aisle411 oraz z YellowDot po to, żeby udostępnić technologię innym producentom OEM. Partnerzy w Location Lab mają dostęp do SDK oprogramowania Philips i do zestawu ewaluacyjnego, składającego się z opraw LED. To pozwala im łatwo poznawać technologię pozycjonowania i odkrywać przykłady innowacyjnych zastosowań.

Philips Lighting wykorzystuje połączenie swojej technologii Visible Light Communication, Bluetooth i czujników inercyjnych w smartfonach i w ten sposób tworzy system pozycjonowania wewnątrz budynków, który oferuje precyzję do 30 cm, wysyłanie powiadomień i analizę. Technologia Visible Light Communication działa dzięki poszczególnym punktom światła, które udostępniają swoją lokalizację za pomocą modulacji fali światła, które mogą być wykryte przez aparat smartfona, ale nie przez ludzkie oko. Strumień danych jest jednokierunkowy i system nie zbiera danych osobowych.Źródło: www.philips.com
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl