Dziś jest sobota, 11 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Podążając za światłem: klienci MediaMarkt mogą szybciej odnaleźć poszukiwane produkty dzięki zastosowaniu pozycjonowania Philips Lighting

31 maj 2017.

Podążając za światłem: klienci MediaMarkt mogą szybciej odnaleźć poszukiwane produkty dzięki zastosowaniu pozycjonowania Philips Lighting

Eindhoven, Holandia Philips Lighting, światowy lider w dziedzinie oświetlenia ogłosił, że flagowy sklep sieci MediaMarkt, znajdujący się w centrum Eindhoven wprowadzi aplikację Store Guide. Pozwoli ona klientom sklepu na zlokalizowanie poszukiwanych produktów za pomocą smartfonów, a droga do odpowiedniego miejsca przebiegnie sprawnie i łatwo dzięki innowacyjnemu oświetleniu LED, będącemu częścią wewnętrznego systemu pozycjonowania.

Wznosimy doznania klientów na nowy poziom
Aplikacja Store Guide wykorzystuje wysoce precyzyjny system pozycjonowania Philips Indoor oraz system wewnętrznego mappingu Aisle411, współpracującego z Philips Lighting. Każda oprawa LED firmy Philips zamontowana w sklepie nadaje swoją lokalizację poprzez niedostrzegalną dla ludzkiego oka modulację światła, wykrywaną przez aparat w smartfonie klienta. Tak zgromadzone informacje są wykorzystywane przez aplikację sklepu do wskazania drogi do konkretnego produktu lub wysłania informacji o ofertach specjalnych na podstawie położenia klienta. Wszystko to przy zachowaniu prywatności, jako że aplikacja nie pobiera żadnych danych osobowych.

Aplikacja StoreGuide rozpoczyna nową erę zakupów w sklepach sieci MediaMarkt. Pozostaje to w zgodzie z nową filozofią sprzedaży sieci, która polega na wyniesieniu doświadczenia zakupów w MediaMarkt, zarówno tych tradycyjnych jak i online, na kolejny poziom dzięki nowej koncepcji inspirujących i pełnych rozrywki sklepów.

MediaMarkt jest liderem innowacji w dziedzinie obsługi klienta i technologii, mówi Gordon Scholz, CEO holenderskiego oddziału MediaMarkt. Aplikacja Store Guide idealnie się w to wpisuje. System pozycjonowania wewnątrz budynków Philips Lighting pozwala nam zaoferować naszym klientom inspirującą, przyjemną i wygodną formułę zakupów.

Analiza przeprowadzona na zlecenie Philips Lighting przez Kantar/TNS pokazuje, że 'lokalizowanie produktów w sklepie, jest jednym z głównych powodów, dla których klienci pragną korzystać z dedykowanej aplikacji podczas zakupów, wyjaśnia Gerben van der Lugt, szef działu Indoor Positioning w Philips Lighting.  Dzięki portfolio energooszczędnych opraw LED do stosowania wewnątrz pomieszczenia jesteśmy liderem tej branży. Wraz z innowacyjnymi partnerami udało nam się stworzyć dla sieci MediaMarkt aplikację Store Guide i wynieść doznania klientów na nowy poziom.

Aplikacja MediaMarkt Store Guide została napisana przez dostawcę rozwiązań e-biznesowych, Novomind. Za mapę cyfrową i trasy odpowiadała amerykańska firma Aisle411, wieloletni partner Philips Lighting. Pricer, spółka ze szwedzkiej grupy Electronic Shelf Labels, dostarczyła innowacyjny system ustalający lokalizację produktów na półkach. Aplikacja działa na systemach Android i iOS.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl