Dziś jest sobota, 4 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Firma Smart Automation Sp. z o.o. nowym Registered Partner w programie Partner Community.

9 czerwiec 2017.

 

Kolejna firma przekonała się o zaletach przystąpienia do prowadzonego przez firmę COPA-DATA programu partnerskiego. Firma Smart Automation Sp. z o.o. mieszcząca się w Olsztynie to kolejny polski Partner dołączający do międzynarodowej sieci wykwalifikowanych ekspertów Programu Partner Community.


Znak rozpoznawczy Integracja specjalistów z różnych dziedzin świata automatyki, robotyki i przemysłu.
Skuteczność, efektywność automatyzacji oraz profesjonalizm w działaniu, to znak rozpoznawczy firmy Smart Automation Sp. z o.o, która zrzesza specjalistów z różnych dziedzin świata automatyki i przemysłu. Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, na wysokiej jakości usługi z zakresu automatyki, elektryki i robotyki. Od samego początku działalności opiera swoje działania na profesjonalnych metodach oraz najnowszych, ergonomicznych rozwiązaniach i trendach technicznych, takich jak rodzina produktów zenon firmy COPA-DATA. Wysokiej klasy wizualizacja procesów produkcyjnych i maksymalna przejrzystość oraz nieograniczony dostęp do danych, to cechy charakterystyczne oprogramowania zenon. Wraz ze swoimi funkcjonalnościami i ciągłym dążeniem do perfekcji (czego wyrazem jest coroczna premiera nowej zaktualizowanej i jeszcze bardziej ergonomicznej wersji oprogramowania) pozwala spełniać oczekiwania szerokiej i nawet najbardziej wymagającej grupy klientów.


Partnerstwo z firmą COPA-DATA pozwoli realizować strategiczne założenia nowego partnera, którymi są: ciągłe poszukanie nieszablonowych rozwiązań, nieustanny rozwój i jeszcze większa efektywność pozwalająca oferować na rynku automatyki zupełnie nową jakość. Aby lepiej poznać Firmę Smart Automation Sp. z o.o. zapraszamy na stronę Partnera: http://smartautomation.pl/

Czym jest program COPA-DATA - Partner Community?
Społeczność programu Partner Community firmy COPA-DATA to aktywna, światowa sieć certyfikowanych specjalistów obejmująca integratorów systemów, wykonawców generalnych i kierowników OEM. Firma skupia się na długotrwałym i zrównoważonym partnerstwie biznesowym, gdzie zaufanie i zaangażowanie to wartości kluczowe. Udział w COPA-DATA Partner Community umożliwia partnerom korzystanie z wiedzy i strategii COPA-DATA w procesie opracowywania i promowania na rynku własnych działań na bazie oprogramowania zenon. COPA-DATA ceni u wszystkich partnerów umiejętności w zakresie tworzenia nowych rozwiązań, docierania do nowych klientów i otwierania się na nowe rynki. Ten powołany w 2011 roku do istnienia program, kładzie duży nacisk na zaangażowanie firmy COPA-DATA w relacje z partnerami, dzięki czemu możliwe jest zaproponowanie klientom końcowym właściwego partnera (integratora), który spełni ich wymagania. Partner Program operuje na trzech poziomach, aby jak najlepiej odzwierciedlić sposób pracy partnerów oraz poznać potrzeby ich klientów. Im większe zaangażowanie osiągane dzięki kwalifikacjom i kompetencjom, tym wyższy priorytet w programie firmy COPA-DATA oraz dodatkowe przywileje dla partnerów. Należy jednak podkreślić, że wszyscy partnerzy, niezależnie od poziomu, otrzymują wysokiej jakości wsparcie od firmy COPA-DATA i czerpią korzyści z firmowego know-how dotyczącego ogólnej wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej. Ponadto COPA-DATA zapewnia możliwość regularnego uczestnictwa i wymiany informacji w: konferencjach, seminariach, warsztatach produktowych i webinarach.


Program Partner Community rozpoczął się w Niemczech, Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Rozszerzenie tej działalności jest obecnie kontynuowane na całym świecie, również w Polsce, gdzie program odniósł spektakularny sukces. Obecnie COPA-DATA Polska posiada 16 Partnerów specjalizujących się w rozwiązaniach dla automatyki przemysłowej z praktycznie każdej branży. Więcej o programie można przeczytać na: https://www.copadata.com/pl-pl/partner-community/Źródło: www.copadata.com
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl