Dziś jest sobota, 11 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Międzynarodowy program Copa-DataPartner Community, otwiera podwoje kolejnej polskiej firmie

14 lipiec 2017.

Międzynarodowy program Copa Data Partner Community, otwiera podwoje kolejnej polskiej firmie ? P.P.H. Energo Silesia Sp. z o.o.
Technologie dla przemysłu ewoluują w dzisiejszych czasach w niepohamowanym tempie. Dla COPA-DATA od zawsze priorytetem była współpraca z Partnerami, którzy nie boją się wyzwań oraz dynamiki zmian w branży i potrafią dostarczyć innowacyjny top produkt ?szyty na miarę? (tzn. w pełni zaspokajający wszystkie potrzeby klienta). Dlatego też niezmiernie miło nam powitać w społeczności partnerskiej kolejną polską firmę, która spełnia wysokie wymagania programu COPA-DATA Partner Community, firmę Energo-Silesia Sp. z o.o.


COPA-DATA znana jest z tego, iż współpracuje z najlepszymi firmami działającymi na rynku automatyki przemysłowej. Dlatego też z przyjemnością nawiązaliśmy współpracę partnerską z firmą Energo Silesia. Nowy Partner to specjalista w dziedzinie doradztwa, projektowania czy też wszelkiego rodzaju realizacji ?pod klucz? w zakresie instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń, oraz automatyki przemysłowej. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w podejściu do projektów poparte znakomitymi referencjami są wizytówką firmy P.P.H. Energo-Silesia. Szeroka oferta obejmuje całościowe opracowanie systemów sterowania i wizualizacji (DCS, PLC, SCADA) dla istniejących obiektów technologicznych wraz z ich implementacją. Projekty takie są uzgadniane z klientem i dostosowywane do jego indywidualnych potrzeb. Każde opracowanie jest jedyne i niepowtarzalne, dostosowane do specyfiki infrastruktury klienta. Nowy Partner jest również mistrzem jeśli chodzi o projekty wykonane z użyciem oprogramowania zenon i zenon Energy Edition, dotyczące m.in. automatyzacji obiektów przemysłowych i energetycznych. Kompleksowe koncepcje z użyciem oprogramowania zenon nie mają przed nim żadnych tajemnic. Więcej informacji o firmie P.P.H. Energo-Silesia można znaleźć na stronie internetowej: www.energosilesia.pl/


Rozwiązania COPA-DATA to świetna alternatywa dla wymagającego rynku automatyki
O powody które zdecydowały o przystąpieniu do sojuszu z firmą COPA-DATA, zapytaliśmy bezpośrednio, Prezesa Zarządu firmy P.P.H. Energo-Silesia, pana Jacka Zająca. A oto co usłyszeliśmy: ,, O przystąpieniu do programu Community Partner Program organizowanego przez firmę COPA-DATA zadecydowało to, że poszukiwaliśmy alternatywnych rozwiązań dla dotychczas przez nas stosowanych, w szczególności Siemens PCS7. Duże możliwości systemu zenon przy rozsądnych kosztach jego wdrażania zadecydowało o naszym wyborze.


Ponadto jako partner mamy gwarancje szybkiego i rzetelnego wsparcia technicznego, kontynuuje Jacek Zając. I na koniec dodaje, że nie bez znaczenia jest również globalna obecność firmy COPA-DATA a przez to możliwość dotarcia do szerszej grupy potencjalnych klientów.


Pierwsze sukcesy już za nami
Wykwalifikowana i przeszkolona przez COPA-DATA kadra inżynierów P.P.H. Energo Silesia, wykonała już kilka projektów korzystając z oprogramowania zenon. Jednym z ciekawszych jest projekt dla NGT Technology w Działdowie gdzie, wykonano i uruchomiono system sterowania linii do wytopu szkła w oparciu o system SCADA zenon firmy COPA-DATA oraz sterowniki S7-412 firmy Siemens. System wyposażono w dwie stacje operatorskie oraz dwa serwery pracujące w układzie redundantnym.


Z pewnością mogę powiedzieć, że chociaż firma P.P.H. Energo-Silesia jest stosunkowo niedawno oficjalnym członkiem programu to jej zaangażowanie oraz osiągnięcia są ogromne. W krótkim czasie zakończyli kilka projektów i obecnie trwają prace nad kolejnymi o których wkrótce poinformujemy oficjalnie?? ? podsumowała Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor operacyjny COPA-DATA Polska Sp. z o.o.

 

 Źródło: www.copadata.com
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl