Dziś jest poniedziałek, 13 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

COPA-DATA ma nowego dystrybutora w Japonii

17 listopad 2017.
Przedsiębiorstwo badawczo-rozwojowe LINX z siedzibą w Jokohamie zostało nowym japońskim dystrybutorem oprogramowania zenon stworzonego przez firmę COPA-DATA. Firma założona w 1990 r. specjalizuje się w dystrybucji najnowocześniejszej automatyki na terenie Japonii. Podczas dystrybucji oprogramowania zenon firma LINX wykorzysta swoją szeroką i ugruntowaną sieć sprzedaży i partnerów.

Cieszymy się, że możemy wejść na japoński rynek za pośrednictwem naszego nowego dystrybutora, firmy LINX. Nasze rozwiązania oparte na oprogramowaniu zenon są idealnie dostosowane do potrzeb kraju najnowszych technologii, jakim jest Japonia. Wierzymy, że jest to rynek z ogromnym potencjałem i zamierzamy udzielić ekspertom z firmy LINX najlepszego wsparcia sprzedażowego i technicznego powiedział Stefan Reuther, dyrektor ds. sprzedaży w COPA-DATA. Wybrani inżynierowie firmy LINX już brali udział w szkoleniach z zakresu oprogramowania zenon, dzięki czemu mogą natychmiast przekazywać zdobytą wiedzę klientom i partnerom. Ponadto, nasz partner będący uznanym integratorem systemów w Japonii wdrożył już pierwsze projekty zenon.

Doświadczenie, sieć dystrybucji, wykwalifikowani specjaliści
Jako dystrybutor oprogramowania zenon, firma LINX będzie w przyszłości jako jedyna zajmować się jego sprzedażą i dystrybucją na terenie Japonii. LINX ma wieloletnie doświadczenie jako dystrybutor podzespołów automatyki i systemów wizualizacji, kontroli i sterowania. Oprócz siedziby w Jokohamie, firma posiada trzy biura sprzedaży w Japonii. Co miesiąc organizowane są szkolenia techniczne, zapewniające szybkie przekazywanie wiedzy firmom partnerskim prowadzącym projekty. Na corocznym wydarzeniu LINX Days ponad 1000 uczestników z firm partnerskich i handlowych poznaje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Razem w firmą LINX, międzynarodowa sieć sprzedaży COPA-DATA obejmuje teraz 17 dystrybutorów na całym świecie. Dzięki ich wysiłkom, a także dzięki pracy 11 spółek COPA-DATA, oprogramowanie tej firmy jest sprzedawane w ponad 60 krajach. Sieć sprzedaży jest również wspierana przez ponad 200 firm partnerskich należących do Społeczności partnerów COPA-DATA.Źródło: www.copadata.com
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl