Dziś jest czwartek, 16 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Schneider Electric wyróżniony jako lider optymalizacji pracy i zarządzania obiektami

9 marzec 2018.

 Schneider Electric, lider transformacji cyfrowej w zarządzaniu energią i automatyce, został wyróżniony jako czołowy producent oprogramowania z zakresu optymalizacji pracy i zarządzania obiektami. Raport niezależnej firmy analitycznej Verdantix podkreśla zalety platformy EcoStruxure w zarządzaniu kosztami i ryzykiem energetycznym, pozyskiwaniu danych oraz monitorowaniu procesów zarządzania.

Niezależna firma analityczna Verdantix w swoim raporcie Green Quadrant? Facility Optimization Software przyznała Schneider Electric pozycję lidera w zakresie produkcji oprogramowania służącego do optymalizacji pracy obiektów. Celem raportu było wyróżnienie wiodących systemów i aplikacji oraz ich prezentacja przed ekspertami i zarządami firm szukających efektywnych rozwiązań.

Dzięki połączeniu danych porównawczych, pozyskanych podczas prezentacji produktów z informacjami pochodzącymi z paneli konsumenckich, raport szczegółowo analizuje, w jaki sposób implementacja odpowiedniego oprogramowania pomaga firmom osiągać cele biznesowe.

Tegoroczna edycja raportu akcentuje zmianę, jaka zaszła na rynku. Proces administrowania obiektem przeszedł długą drogę od nieskomplikowanego zarządzania energią aż do rozwiązań, których głównym celem jest optymalizacja ? obniżenie kosztów i ryzyka oraz zwiększenie efektywności. Motorem tej rewolucji było powstanie i rozwój Internetu Rzeczy, który zapewnił łączność między systemami na niespotykaną wcześniej skalę.

Raport stawia firmę Schneider Electric na pozycji lidera, analizując przede wszystkim szeroki zakres możliwości oferowanych przez jej oprogramowanie oraz strategiczną sytuację na rynku. W ramach swojej analizy, Verdantix skupił się na rozwiązaniu EcoStruxure Building, podkreślając jego kluczowe zalety:

? Zarządzanie kosztami mediów oraz ryzykiem energetycznym: możliwe dzięki systemowi EcoStruxure Resource Advisor, który otrzymał wysokie oceny na polu zarządzania kosztami, zapotrzebowania na energię oraz ryzyka energetycznego.
? Pozyskiwanie danych o pracy obiektu: za które odpowiedzialne jest oprogramowanie EcoStruxure Building Operation pozyskujące informacje o wydajności urządzeń z wszystkich czujników, mierników zużycia energii, instalacji HVAC, systemów oświetlenia oraz zewnętrznych źródeł danych.
? Monitorowanie energii oraz śledzenie procesów zarządzania: system EcoStruxure Building Advisor został wyróżniony za zdolność do rozpoznawania możliwości zwiększenia efektywności energetycznej oraz komplementarność względem systemów HVAC w rozwiązywaniu problemu niskiej wydajności oraz eliminacji błędów.

? Schneider Electric wyróżnia się w naszym raporcie jako prawdziwy lider ? komentuje Derrek Clarke, analityk przemysłowy firmy Verdantix ? Firmy charakteryzujące się wysokim zaawansowaniem działalności operacyjnej powinny wziąć pod uwagę współpracę z Schneider Electric. Zabezpieczenie inwestycji infrastrukturalnych to w podstawa w dzisiejszym modelu funkcjonowania biznesu ? dodaje.

? Jesteśmy dumni z tego, że Verdantix docenia naszą pracę i uznaje nas za lidera w optymalizacji pracy obiektów. Ich analiza udowadnia, że system EcoStruxure jest idealną podstawą strategii zarządzania budynkiem ? mówi Anna Nowak-Jaworska, Wiceprezes Pionu Building w Schneider Electric na region Europy Środkowo-Wschodniej. ? Budynki tworzą nieprawdopodobną ilość danych, które dzięki rozwiązaniu EcoStruxure są zbierane i przetwarzane w taki sposób, aby zwiększyć nie tylko wydajność i produktywność, ale również zapewnić stabilny i ekologiczny rozwój.


Raport Green Quadrant zawiera pogłębioną analizę porównawczą aż 14 systemów optymalizacji pracy i zarządzania obiektami. Opublikowany został po to, by pomóc osobom decyzyjnym ? zarządcom budynków, dyrektorom firm i inżynierom w wyborze systemów, które podniosą wydajność obiektów, przenosząc efektywność i bezpieczeństwo z poziomu budynku na poziom przedsiębiorstwa.


O Schneider Electric

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.
Firma obsługuje klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarcza produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.
Schneider Electric współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów oraz Deweloperów w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną, dostarczając sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną.
Wierzymy, że Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom i partnerom, którzy ją tworzą. Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to Life Is On.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl