Dziś jest środa, 8 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Panasonic Energy wprowadza nową baterię klasy premium z dodatkiem srebra

8 luty 2019.
Panasonic Energy wprowadza nową baterię klasy premium z dodatkiem srebra

Nowa bateria ma najdłuższy okres trwałości w całej historii baterii Panasonic, który zawdzięcza nowemu składowi z dodatkiem srebra. Zapewnia on wyższą wydajność i wydłużoną żywotność ? nawet po bardzo długim okresie przechowywania.

Bateria EVOLTA NEO sprawdza się we wszelkiego rodzaju urządzeniach, a różnica w porównaniu z innymi bateriami jest wyraźnie widoczna. Bez względu na to, czy jest to aparat fotograficzny, zabawka czy pilot, we wszystkich urządzeniach nowa bateria działa dłużej niż inne baterie. Poza wydłużonym okresem trwałości, nowa bateria rzadziej wycieka i zapewnia wysoką wydajność w zróżnicowanych warunkach. Dzięki temu jest to nowe i niezwykle ciekawe rozwiązanie na rynku energii.

Wyższa wydajność

Bateria EVOLTA NEO firmy Panasonic różni się od innych baterii ze względu na zupełnie nowy skład techniczny. Wewnętrzne elementy są bardziej zwarte, co umożliwia zwiększenie ilości aktywnych składników. W połączeniu z elementami srebra, zwiększa to żywotność baterii i gwarantuje jej niezwykłą wydajność.  Co więcej, separator w baterii jest o 25% cieńszy, a przestrzeń między płaszczem ogniwa i uszczelką została zlikwidowana. Dzięki temu w baterii jest więcej miejsca na elektrolit, co poprawia wydajność rozładowania.

Wydłużony okres trwałości

Nowo zaprojektowane wyżłobienie baterii EVOLTA NEO w kształcie litery V pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz baterii. Zwiększa to okres jej wydajności. Nawet po długim czasie przechowywania bateria EVOLTA NEO zachowuje swoją żywotność. Elementy srebra wewnątrz baterii sprawiają, że materiał jest bardziej reaktywny, co jeszcze bardziej wydłuża działanie baterii.

Szczelność zwiększona o 30%

Specjalna metoda zapobiegania wyciekowi elektrolitu z wykorzystaniem elementów srebra zastosowana w baterii EVOLTA NEO zmniejsza ryzyko wycieku. Nawet w przypadku przeciążenia ryzyko wycieku jest o 30% niższe. Jest to ważny krok naprzód w staraniach firmy Panasonic o poprawienie bezpieczeństwa baterii.

Bateria EVOLTA NEO należy do najlepszych baterii w swoim segmencie, rywalizując z innymi markami klasy A na rynku. Bateria dostępna jest w rozmiarze AA i AAA. Będzie sprzedawana w luksusowym opakowaniu klasy premium zawierającym 4, 8 lub 12 sztuk. Hasło kampanii marketingowej brzmi ?Unlock the power of silver? i nawiązuje do kluczowego elementu baterii, jej wielofunkcyjności i trwałości.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl