Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Transition Technologies zwiększy zatrudnienie do 2000 osób w 2019 r.

20 luty 2019.

Grupa Transition Technologies GK, lider dostawców technologii IT dla energetyki, biznesu i ochrony zdrowia zapowiada zwiększenie zatrudnienia do dwóch tysięcy osób w 2019 roku. Zatrudniająca obecnie 1500 pracowników Grupa tylko na terenie Polski ma trzynaście biur, także w średniej wielkości ośrodkach miejskich i nie wyklucza utworzenia kolejnych.

Rozwój biznesu w obszarach inteligentnych technologii oraz znaczący wzrost segmentu usług managed services dopomina się w grupie Transition o kolejnych pracowników. Organizacja, z 1500 ludźmi w 2018 roku, ma plan rozrosnąć się do 2000 zatrudnionych w tym roku.

Dzięki trzynastu lokalizacjom na terenie całej Polski i trwającej od kilkunastu lat deglomeracji biznesu, grupa ma dostęp do regionalnych talentów, które kształtuje wspierając w ofercie dydaktycznej lokalne uczelnie i szkoły średnie, jednocześnie łowiąc talenty.

- Łączymy biznes z nauką, ponieważ technologie IT tego po prostu wymagają. Wspieramy ofertę dydaktyczną IT w regionach od lat. Dajemy się lokalnie poznać, polubić i nie oczekujemy wyjazdu do innego miasta do pracy, rozłąki z rodziną  ? mówi prof. Konrad Świrski, prezes zarządu Transition Technologies S.A. Więcej przestrzeni życiowej, niższe koszty utrzymania, często lepszej jakości powietrze stanowią dla naszych pracowników w lokalnych biurach wartości, których nie da się kupić gdzie indziej ? dodaje Konrad Świrski.

- Zaawansowana technologia, którą dostarczamy jest w regionalnej Polsce bardzo potrzebna. Tak, można ją dostarczać online, niemniej bezpośredni kontakt ze znajomym dostawcą ułatwia  jej aplikację, budowanie gotowości technologicznej i tym wygrywamy. Jesteśmy gotowi na wsparcie serwisem IT administracji centralnej także lokalnie: gdyby instytucje miały się przenosić. Z biznesem nam się to już sprawdza: konkurujemy ceną i dostępnością, zwiększamy zatrudnienie ? dodaje.

- Dzięki wdrażanej własnej platformie wymiany prac i zadań, mamy też kontrolę nad wykorzystaniem zasobów z wszystkich 13 lokalnych ośrodków i nie wykluczamy otwierania kolejnych biur ? podsumowuje prof. Świrski

Transition Technologies SA - polska grupa kapitałowa działająca na całym świecie, dostarczająca zaawansowane rozwiązania dla rynku energii, gazu, przemysłu 4.0 oraz bioinformatyki. Grupa zapewnia również kompleksowy outsourcing usług IT i produkcji oprogramowania dla wielu światowych korporacji.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl