Dziś jest poniedziałek, 30 marzec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1127 -2.05% 1EUR 4.5246 -1.56% 1GBP 5.0218 +0.34%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
31 marzec 2020
Fluid Power 
więcej
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Transition Technologies zwiększy zatrudnienie do 2000 osób w 2019 r.

20 luty 2019.

Grupa Transition Technologies GK, lider dostawców technologii IT dla energetyki, biznesu i ochrony zdrowia zapowiada zwiększenie zatrudnienia do dwóch tysięcy osób w 2019 roku. Zatrudniająca obecnie 1500 pracowników Grupa tylko na terenie Polski ma trzynaście biur, także w średniej wielkości ośrodkach miejskich i nie wyklucza utworzenia kolejnych.

Rozwój biznesu w obszarach inteligentnych technologii oraz znaczący wzrost segmentu usług managed services dopomina się w grupie Transition o kolejnych pracowników. Organizacja, z 1500 ludźmi w 2018 roku, ma plan rozrosnąć się do 2000 zatrudnionych w tym roku.

Dzięki trzynastu lokalizacjom na terenie całej Polski i trwającej od kilkunastu lat deglomeracji biznesu, grupa ma dostęp do regionalnych talentów, które kształtuje wspierając w ofercie dydaktycznej lokalne uczelnie i szkoły średnie, jednocześnie łowiąc talenty.

- Łączymy biznes z nauką, ponieważ technologie IT tego po prostu wymagają. Wspieramy ofertę dydaktyczną IT w regionach od lat. Dajemy się lokalnie poznać, polubić i nie oczekujemy wyjazdu do innego miasta do pracy, rozłąki z rodziną  ? mówi prof. Konrad Świrski, prezes zarządu Transition Technologies S.A. Więcej przestrzeni życiowej, niższe koszty utrzymania, często lepszej jakości powietrze stanowią dla naszych pracowników w lokalnych biurach wartości, których nie da się kupić gdzie indziej ? dodaje Konrad Świrski.

- Zaawansowana technologia, którą dostarczamy jest w regionalnej Polsce bardzo potrzebna. Tak, można ją dostarczać online, niemniej bezpośredni kontakt ze znajomym dostawcą ułatwia  jej aplikację, budowanie gotowości technologicznej i tym wygrywamy. Jesteśmy gotowi na wsparcie serwisem IT administracji centralnej także lokalnie: gdyby instytucje miały się przenosić. Z biznesem nam się to już sprawdza: konkurujemy ceną i dostępnością, zwiększamy zatrudnienie ? dodaje.

- Dzięki wdrażanej własnej platformie wymiany prac i zadań, mamy też kontrolę nad wykorzystaniem zasobów z wszystkich 13 lokalnych ośrodków i nie wykluczamy otwierania kolejnych biur ? podsumowuje prof. Świrski

Transition Technologies SA - polska grupa kapitałowa działająca na całym świecie, dostarczająca zaawansowane rozwiązania dla rynku energii, gazu, przemysłu 4.0 oraz bioinformatyki. Grupa zapewnia również kompleksowy outsourcing usług IT i produkcji oprogramowania dla wielu światowych korporacji.O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl