Dziś jest poniedziałek, 13 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

Nowy termin, nowa formuła, nowe wyzwania

22 styczeń 2008.

Informacja prasowa

 

 

Nowy termin, nowa formuła, nowe wyzwania

 

XVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2008 oraz
VI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego, Energetyki i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2008 odbędą się w dniach 20-22 lutego 2008 roku - po raz pierwszy w nowym terminie. Zmiana ta jest odpowiedzią na potrzeby wystawców i reakcją na istniejące trendy rynkowe. Ze względu na potrzeby branży, modyfikacji uległa także formuła targów z konsumenckiej na bardziej biznesową. Miejscem Targów jest Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI.

 

Dotychczasowy, wrześniowy termin sprawdzał się w czasie, kiedy targi miały charakter imprezy głównie konsumenckiej - mówi Marek Orłowski, prezes Agencji SOMA, organizatora targów. Jednak z uwagi na fakt, że oczekiwania wystawców idą
w kierunku stricte biznesowym, termin został zmieniony na lutowy, kiedy jest najlepszy okres na przedstawienie nowych wzorów i rozwiązań na nachodzący sezon.
Luty zdecydowanie bardziej sprzyja spokojnemu zaprezentowaniu oferty
i nawiązywaniu współpracy z nowymi kontrahentami
. W terminie wrześniowym natomiast zostaną zorganizowane targi meblowe IDEALNY DOM I WNĘTRZE ? dodaje.

 

Co się szykuje?

Wśród imprez, które na stałe towarzyszą targom, takich jak konkurs na Najlepsze Stoisko, czy Najlepszy Wyrób Targów organizatorzy szykują wiele innych ciekawych szkoleń, warsztatów i konferencji z udziałem uznanych autorytetów zarówno z branży oświetleniowej, jak i elektrotechnicznej i energetycznej. Niewątpliwie wydarzeniem podczas lutowej edycji będzie cykl szkoleń organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa przeznaczony dla inżynierów i techników elektryków. W każdy dzień targów obywać się będzie jedno bądź dwa szkolenia. Podczas tych spotkań przedstawiona będzie zarówno problematyka  nowoczesnych instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych i przeciwprzepięciowych, jak i rozwiązania dotyczące nowych technologii w technice kablowej, nowoczesne metody lokalizacji uszkodzeń kabli oraz problematyka związana z kompensacją mocy biernej.

Po raz drugi przeprowadzony zostanie wspólnie z Polską Izbą Hotelarstwa Kurs Szkoleniowy Branży Hotelarskiej. Tym razem tematem przewodnim będzie organizacja czasu wolnego gościa hotelowego. Ponad to, tradycyjnie już, odbędzie Konferencja Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

 

Dla każdego coś miłego

Podczas lutowych Targów ŚWIATŁO i ELKTROTECHNIKA ogłoszona zostanie kolejna edycja konkursu dla studentów i młodych projektantów ?ŚWIATŁO DLA??. Prace laureatów z poprzedniej edycji konkursu będzie można obejrzeć na specjalnie przygotowanej wystawie.

O tym wszystkim, co się dzieje na targach i imprezach im towarzyszącym będzie można porozmawiać podczas ?branżowych spotkań przy piwie? w specjalnie wyznaczonej strefie gastronomicznej. Zapraszamy na Targi w lutym!

 

 

Szczegółowe informacje na temat przyszłorocznej edycji można uzyskać na stronach internetowych targów www.lightfair.pl i www.elektroinstalacje.pl.

 

Informacje dodatkowe:

 

Agencja SOMA ? organizator Targów ŚWIATŁO i Targów ELEKTROTECHNIKA -  powstała w 1995 roku. Na początku swojej działalności specjalizowała się w realizacji targów branżowych. Dziś Agencja SOMA to firma z bogatym doświadczeniem także w innych dziedzinach. Organizuje międzynarodowe konferencje, promuje polskie firmy za granicą,
a także wspiera rodzime przedsiębiorstwa w rozwoju ich działalności w kraju i poza jego granicami.Źródło: Elektrotechnika
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl