Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Aktualności

3M Mobile ID reader - przenośny czytnik dokumentów

24 październik 2008.

Firma 3M poszerzyła dotychczasową ofertę produktów Działu Security Systems, o nowe modele elektronicznych czytników do kontroli dokumentów, również mobilnych. Rozbudowa oferty o produkty nowej firmy ma wspierać działalność korporacji w zakresie nowoczesnych rozwiązań i systemów kontroli dokumentów wykorzystujących technologię RFID.

Firma 3M zakupiła Rochford Thompson z Newbury, brytyjskiego producenta czytników dokumentów. Przejęcie to oznacza poszerzenie dotychczasowej oferty firmy 3M o nowe modele czytników oraz e-kiosków, wykorzystywanych podczas kontroli paszportów, wiz, dowodów osobistych, praw jazdy, czy biletów. Urządzenia te stosowane są m.in. przez: służby graniczne, urzędy imigracyjne, policję, a także międzynarodowe spółki lotnicze, linie promowe, czy banki. Dzięki elektronicznym czytnikom uprawnione służby mogą prowadzić zaawansowaną analizę zastosowanych zabezpieczeń czy przypadków nieuprawnionej ingerencji (podrabianie dokumentów).

 Rochford Thompson czytników dokumentów Czytnik biletów

Jednym z nowych produktów firmy jest przenośny czytnik do kontroli dokumentów 3M RT Mobile, który wykorzystuje zaawansowaną technologię pozwalającą na szybki odczyt danych OCR i weryfikację danych z takich dokumentów jak: paszporty, dowody osobiste, wizy. Dzięki zastosowaniu technologii RFID (systemu identyfikacji radiowej) w czytniku możliwa jest kontrola nowej generacji e-dokumentów zawierających chipy z danymi biometrycznymi.

Rochford Thompson czytników dokumentów

 Rochford Thompson czytników dokumentów
 

O skuteczności mobilnych czytników 3M RT przekonała się straż graniczna Austrii i Szwajcarii podczas Euro 2008. Dotychczas kontrola podróżujących odbywała się w sposób tradycyjny ? informacje, zawarte w ręcznie sprawdzanych dokumentach, wysyłane były do centralnej grupy straży granicznej za pośrednictwem radia. Czytniki 3M RT Mobile znacznie usprawniły, zarówno proces przekazywania danych, jak i skuteczność samej kontroli, dzięki czemu podróż na Euro 2008 była dla turystów i kibiców mniej uciążliwa.

Przenośny czytnik 3M RT Mobile skraca czas kontroli dokumentów. Informacje osobowe dostarczane są bezpośrednio z kilku baz danych. Dzięki temu możliwe jest legitymowanie oraz sprawdzanie poprawności danych podróżnych zaledwie w kilka sekund. Kartę produku można pobrać tutaj (PDF, 1.9 MB).

Produkty firmy Rochford Thompson cechuje niezawodność i wysoka jakość. Dowodem na to są dotychczasowe instalacje w Europie i na świecie (w sumie kilkadziesiąt tysięcy czytników różnego typu) oraz obsługa bardzo wymagających klientów z sektora administracji państwowej, jak i komercyjnych. Dzięki włączeniu ich do oferty 3M możliwe będzie skuteczniejsze zaspakajanie potrzeb klientów z różnych rynków. 

3M jest światowym producentem i dostawcą elektronicznych czynników do kontroli dokumentów państwowych, wykorzystywanych przez służby graniczne czy jednostki odpowiedzialne za emisję dokumentów na całym świecie. Więcej informacji o ofercie czytników znajduje się na stronie www.passport-scanners.com.

W 3M Poland informacji na temat czytników udziela Dział Security Systems +48 22 739 60 00. Globalna oferta dzialu Security Systems znajduje się tutaj.

Dodatkowe informacje:

Identity Loop
SmartCards Trends
Wireless Workforce Online
Security Document World
HS TodayŹródło: 3M Polska
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl