Dziś jest piątek, 18 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8638 -0.76% 1EUR 4.2849 -0.28% 1GBP 4.9456 -0.31%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej  
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu  
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
3 luty 2009.

Kryzys nie dotyka EXPOPOWER - 25-procentowy wzrost liczby zgłoszeń

Branża energetyczna nie obawia się kryzysu - taki wniosek można wysnuć z danych dotyczących stanu zgłoszeń do udziału w Międzynarodowych Targach Energetycznych EXPOPOWER 2009.  Wszystko wskazuje na to, że trzecia już edycja tych targów organizowana w Poznaniu w dniach 19-21 maja znów zanotuje rekordowy wzrost liczby wystawców.

Wybierają Poznań
Do połowy stycznia, do kiedy można było zgłaszać się do udziału w targach EXPOPOWER po promocyjnych cenach, stan zgłoszeń przekroczył o 25 proc. poziom z analogicznego okresu roku ubiegłego. Wśród wystawców nie zabraknie liderów. Zainteresowani udziałem w EXPOPOWER są wiodący reprezentanci branży energetycznej i elektrotechnicznej w tym m. in.: ABB, Apator, BOT, Elektrobudowa, Elektromontaż Poznań, Elektromontaż Lublin, ENEA, Kompania Węglowa, Merazet, Południowy Koncern Energetyczny, PKP Energetyka i Weidmüller.
Przybywa firm, które z uwagi na nieodpowiednie warunki wystawiennicze rezygnują z udziału w największych targach tej branży - bielskim Energetabie - na rzecz EXPOPOWER. Jednym z głośniejszych przykładów takiego działania jest Elektromontaż Poznań, który zwiedzających ostatnią edycję targów w Bielsku poinformował o swojej decyzji wielkim bilbordem przy trasie dojazdowej do ekspozycji. Zamiar przejścia do Poznania zgłosiła również duża grupa firm z branży elektrotechnicznej.

Szersza oferta
Targi EXPOPOWER powstały przed dwoma laty za namową partnerów branżowych. Zeszłoroczna, druga edycja tych targów była dwukrotnie większa od inauguracyjnej. Ekspozycja blisko 200 wystawców i firm reprezentowanych z 10 krajów zajęła blisko 3300 mkw. W ciągu trzech targowych dni z ekspozycją zapoznało się 3000 osób. W tym roku spodziewany jest znaczny, blisko dwukrotny wzrost liczby zwiedzających. Przyczynić ma się do tego zintensyfikowana kampania reklamowa i informacyjna, bezpośrednie zaproszenia wysyłane do profesjonalistów w całym kraju oraz poszerzenie oferty targowej o kolejne, pokrewne segmenty. W tym samym czasie na terenie MTP odbędą się bowiem po raz pierwszy Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER oraz Międzynarodowe Targi Robotyki, Automatyki i Aparatury Kontrolno-Pomiarowej AUTOMA.

Komfortowy biznes
Atutem targów EXPOPOWER jest doskonała infrastruktura i doświadczenie organizatora. Ekspozycja EXPOPOWER zlokalizowana będzie w najnowszym, klimatyzowanym kompleksie pawilonów połączonych przeszklonym łącznikiem i wyposażonych w kanały medialne i łącza internetowe. Uczestnicy targów EXPOPOWER będą mogli także korzystać z infrastruktury nowoczesnego centrum kongresowego. Dzięki temu targi stworzą ich uczestnikom niezbędne warunki do prowadzenia skutecznych akcji marketingowych i owocnych spotkań biznesowych. Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują wystawcom i zwiedzającym EXPOPOWER pomoc w zakwaterowaniu po cenach promocyjnych w hotelach oraz kwaterach prywatnych.

Portal Energoelektronika.pl  jest patronem medialnym EXPOPOWER.

Kacper Maćkowiak

Źródło: www.expopower.pl
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl