Dziś jest piątek, 6 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8566 -0.21% 1EUR 4.2777 -0.04% 1GBP 5.0651 +0.4%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
12 grudzień 2019
XII EDYCJA SEMINARIUM Z ZAKRESU "Eksploatacji urządzeń elektrycznych w strefach zagrożenia wybuchem Ex ATEX" 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
3 luty 2009.

Kryzys nie dotyka EXPOPOWER - 25-procentowy wzrost liczby zgłoszeń

Branża energetyczna nie obawia się kryzysu - taki wniosek można wysnuć z danych dotyczących stanu zgłoszeń do udziału w Międzynarodowych Targach Energetycznych EXPOPOWER 2009.  Wszystko wskazuje na to, że trzecia już edycja tych targów organizowana w Poznaniu w dniach 19-21 maja znów zanotuje rekordowy wzrost liczby wystawców.

Wybierają Poznań
Do połowy stycznia, do kiedy można było zgłaszać się do udziału w targach EXPOPOWER po promocyjnych cenach, stan zgłoszeń przekroczył o 25 proc. poziom z analogicznego okresu roku ubiegłego. Wśród wystawców nie zabraknie liderów. Zainteresowani udziałem w EXPOPOWER są wiodący reprezentanci branży energetycznej i elektrotechnicznej w tym m. in.: ABB, Apator, BOT, Elektrobudowa, Elektromontaż Poznań, Elektromontaż Lublin, ENEA, Kompania Węglowa, Merazet, Południowy Koncern Energetyczny, PKP Energetyka i Weidmüller.
Przybywa firm, które z uwagi na nieodpowiednie warunki wystawiennicze rezygnują z udziału w największych targach tej branży - bielskim Energetabie - na rzecz EXPOPOWER. Jednym z głośniejszych przykładów takiego działania jest Elektromontaż Poznań, który zwiedzających ostatnią edycję targów w Bielsku poinformował o swojej decyzji wielkim bilbordem przy trasie dojazdowej do ekspozycji. Zamiar przejścia do Poznania zgłosiła również duża grupa firm z branży elektrotechnicznej.

Szersza oferta
Targi EXPOPOWER powstały przed dwoma laty za namową partnerów branżowych. Zeszłoroczna, druga edycja tych targów była dwukrotnie większa od inauguracyjnej. Ekspozycja blisko 200 wystawców i firm reprezentowanych z 10 krajów zajęła blisko 3300 mkw. W ciągu trzech targowych dni z ekspozycją zapoznało się 3000 osób. W tym roku spodziewany jest znaczny, blisko dwukrotny wzrost liczby zwiedzających. Przyczynić ma się do tego zintensyfikowana kampania reklamowa i informacyjna, bezpośrednie zaproszenia wysyłane do profesjonalistów w całym kraju oraz poszerzenie oferty targowej o kolejne, pokrewne segmenty. W tym samym czasie na terenie MTP odbędą się bowiem po raz pierwszy Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER oraz Międzynarodowe Targi Robotyki, Automatyki i Aparatury Kontrolno-Pomiarowej AUTOMA.

Komfortowy biznes
Atutem targów EXPOPOWER jest doskonała infrastruktura i doświadczenie organizatora. Ekspozycja EXPOPOWER zlokalizowana będzie w najnowszym, klimatyzowanym kompleksie pawilonów połączonych przeszklonym łącznikiem i wyposażonych w kanały medialne i łącza internetowe. Uczestnicy targów EXPOPOWER będą mogli także korzystać z infrastruktury nowoczesnego centrum kongresowego. Dzięki temu targi stworzą ich uczestnikom niezbędne warunki do prowadzenia skutecznych akcji marketingowych i owocnych spotkań biznesowych. Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują wystawcom i zwiedzającym EXPOPOWER pomoc w zakwaterowaniu po cenach promocyjnych w hotelach oraz kwaterach prywatnych.

Portal Energoelektronika.pl  jest patronem medialnym EXPOPOWER.

Kacper Maćkowiak

Źródło: www.expopower.pl
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl