Dziś jest piątek, 3 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1917 +0.52% 1EUR 4.5769 +0.16% 1GBP 5.2075 +0.94%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
17 kwiecień 2009.

Systemy prowadzenia Kabli

Wyroby Betaduct, Noryl Betaduct, Iboco oraz Nylofix są projektowane i wytwarzane z myślą o przemyśle kolejowym, samochodowym, morskim, górniczym oraz wytwarzającym energię. Oferta jest bardzo szeroka, począwszy od standardowych korytek perforowanych IBOCO, poprzez korytka bezhalogenowe LFH Noryl Zero Halogen, peszle Nylofix i spiralki Iboco, a kończąc na systemach oznaczeń przewodów.

Wszystkie produkty wykonane są według przemysłowych standardów: UL, aprobata Lloyds oraz RoHS.

Korytka Betaduct to produkt przeznaczony dla klientów, którzy oczekują materiału najwyżej jakości oraz wysokiego bezpieczeństwa dla systemów prowadzenia kabli i przewodów. Seria Betaduct jest produkowana aby spełniać najostrzejsze wymogi co do systemów prowadzenia przewodów odpornych na działanie ognia. O jakości tych korytek może świadczyć fakt, że są używane przez kolej, metro oraz marynarkę wojenną na całym świecie.

LFH Noryl Zero Halogen
Wysokiej jakości korytka bezhalogenowe Noryl, mają doskonałą charakterystykę dymną (wydzielają bardzo mało dymu podczas spalania).W przeciwieństwie do LFH Noryl, zwykłe korytka samogasnące wykonane z PCV posiadają właściwości pozwalające na wydzielanie gazu chlorowego podczas spalania, który rozpuszczając się w wilgotnym środowisku powoduje powstanie kwasu chlorowego, niszczącego elektronikę i obwody elektryczne.
Korytka Noryl stanowią ochronę mechaniczną dla produktów bez zawartości halogenków, dodatkowo korytka te nie płoną do temperatury 350
OC (temperatura pracy: -30OC +120OC). Ponieważ korytka Noryl spełniają najostrzejsze normy, z tego powodu stosowane są w tunelach: London Underground, Hong Kong Mass Transit, New York Metro, Dubai Metro, Singapore Mass Transit oraz pojazdach kolejowych.

Nowością na rynku, która ma zastąpić tradycyjne spiralki jest taśma Beta V2 pamiętająca kształt. Wykonana jest ona z samogasnącego poliestru. Specjalna konstrukcja taśmy daje szeroki zakres rozszerzalności w stosunku 3:1. Taśma ta umożliwia prostą wymianę przewodu w wiązce, bez konieczności jej odwijania co ma miejsce w przypadku tradycyjnych spiralek. Aby dodać przewód do wiązki należy rozchylić taśmę, włożyć przewód i puścić taśmę, która po chwili powróci do pierwotnego kształtu. Oferuje ona doskonałą odporność na ścieranie i wpływ wysokiej temperatury. V2 jest dostępna w czarnym kolorze i może w łatwy sposób zastąpić kłopotliwe w użyciu spiralki do wiązek kablowych.

Źródło: DACPOL Sp z o.o.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl