Dziś jest niedziela, 5 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2396 +1.14% 1EUR 4.5792 +0.05% 1GBP 5.2164 +0.17%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
23 wrzesień 2009.

Targi ENERGETAB 2009 pełne zwiedzających

Pełnym sukcesem zakończyły się w czwartek 17  września 2009 r. organizowane w Bielsku - Białej największe w branży elektroenergetycznej międzynarodowe targi ENERGETAB 2009.
Jak zwykle na tych targach nie zawiedli zwiedzający, którzy bardzo licznie przybyli z Polski a także zagranicy aby zapoznać się z ofertą ponad 600 wystawców. Jak co roku pokazali oni swoje najnowsze produkty, licząc na zainteresowanie energetyki, która zapowiada znaczące inwestycje i modernizacje nierzadko mocno już wyeksploatowanych urządzeń.

Zaprezentowanych zostało nadto bardzo wiele najnowocześniejszych aparatów i urządzeń znajdujących zastosowanie nie tylko w energetyce zawodowej ale w wielu innych dziedzinach przemysłu, jak aparatura pomiarowa, urządzenia automatyki, sterowania czy monitoringu, systemy informatyczne i transmisji danych. Widać było, jak wielką wagę przykładają firmy do stosowania efektywnych energetycznie technologii i pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł. Uwagę zwiedzających przykuwały np. półprzewodnikowe źródła światła a nawet oświetlenie drogowe wykorzystujące diody LED.

Spośród 54 wyrobów zgłoszonych do konkursu targowego na najbardziej wyróżniający się produkt, puchar Ministra Gospodarki uzyskał Instytut Automatyki Systemów Energetycznych z Wrocławia za "kompleksowy system automatyki nowej generacji". Z pełną listą wyróżnionych produktów można zapoznać się na stronie www.energetab.pl.

Targom towarzyszyły liczne prezentacje promocyjne i spotkania z kluczowymi klientami organizowane przez poszczególnych wystawców a także konferencje prasowe: jedna zorganizowana przez TAURON Polska Energia S.A. - Partnera Generalnego targów oraz druga - zwołana przez Patrona Honorowego ENERGETAB 2009 - Prezesa SEP, z okazji obchodów 90-lecia tego Stowarzyszenia.

Dobra aura i zrealizowane w ostatnich dwóch latach inwestycje drogowe, umożliwiające dotarcie z dwóch stron do obszernych parkingów zdecydowanie poprawiły sprawność dojazdu do ZIAD-u. Nadto trwający montaż dźwigarów dachowych wznoszonej obok wielofunkcyjnej hali przekonały, że wyrażane w ubiegłych latach obietnice poprawy warunków ekspozycyjnych w Bielsku były prawdziwe. Dlatego też wielu wystawców wyraziło swoje zainteresowanie możliwością zaprezentowania się w przyszłym roku już w nowej hali. Organizatorzy ENERGETAB 2010 zapraszają do Bielska - Białej w dniach od 14 - 16 września 2010 r.

Patronat medialny nad Targami objął Wortal branżowy Energoelektronika.pl

Źródło: Targi Energetab
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl