Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1127 -2.05% 1EUR 4.5246 -1.56% 1GBP 5.0218 +0.34%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
31 marzec 2020
Fluid Power 
więcej
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
9 kwiecień 2010.

Nowatorska wizja obudów aluminiowych

Rynek obudów w Polsce stale się poszerza. Jest coraz więcej dostawców oferujących produkty nie do końca dopracowane technologicznie, co powoduję, że nie sprastają one stawianym im wymaganiom.

Są jednak użytkownicy, którzy szukają dla swojego urządzenia niepowtarzalnego wyglądu, niezawodności oraz cenią sobie powtarzalność wymiarową produktu. Te wszystkie cechy zapewniają im obudowy firmy ROLEC. Producenta, który istnieje na rynku od 25 lat i cieszy swoich użytkowników na całym świecie.

Obudowa typu handCASE. Jedyna taka obudowa na rynku. Trwała i solidna konstrukcja zapewnia bezawaryjność pracy oraz niepowtarzalny wygląd. Posiada ona wszystkie cechy, jakie obudowa o wysokim standardzie powinna zawierać. Otwory na płytkę montażową, miejsce na klawiaturę, miejsce na zasilanie, stopień ochrony IP66. Jest to jedyna obudowa ręczna produkowana seryjnie z aluminium odlewanego ciśnieniowo. Dostępna w czterech wymiarach.

Obudowa conTROL jest kolejną obudową z serii obudów przenośnych. Dedykowana pod zdalne piloty sterowania z zagłębieniem zabezpieczającym przed przypadkowym naciśnięciem guzika. Solidne i trwałe wykonanie z ochroną elektromagnetyczną i stopniem ochrony IP66 w standardzie. Obudowa zbudowana z aluminium odlewanego ciśnieniowo w kolorze szarym RAL 7032.

 

Obudowa aluCASE. Niespotykane wzornictwo obudowy powoduję, że coraz więcej osób sięga po właśnie te rozwiązanie. W standardzie stopień ochrony równy IP67, ochrona elektromagnetyczna oraz niewidoczne mocowania. Można ją zastosować zarówno w widocznym miejscu, ze względu na swój niespotykany wygląd jak i narażać ją na ciężkie warunki otoczenia. Obudowa malowana jest proszkowo w standardowym kolorze szarym RAL 7040. Dostępne jest wiele wymiarów. Dostępne także wersje z przezroczystą pokrywą, seria AC 092 oraz ACF 110.

 

Obudowa aluNORM z zewnątrz wygląda jak zwykła uniwersalna obudowa aluminiowa oferowana przez wielu producentów. Jednakże wykonanie tej obudowy jest niepowtarzalne. Dzięki montażowi jednokanałowemu, wymiar zewnętrzny obudowy zostaje zachowany przy jednoczesnym zwiększeniu miejsca w środku na montaż elektroniki i innych podzespołów. Obudowa ta ma bardzo wiele dostępnych akcesoriów co powoduje, że ze zwykłej prostopadłościennej obudowy staje się ona indywidualną obudową. W standardzie IP66 oraz kolor szary RAL7032. Cztery dostępne wersje: niska pokrywa - wysoka podstawa - wysoka pokrywa - AS - AH, niska pokrywa - niska podstawa - wysoka pokrywa - AF - AD.

 

Obudowa conFORM była prekursorem dla obudowy conTROL. Obudowa ze specjalnym kołnierzem oraz ząbkami zapewnia nam stopień ochrony IP66 oraz ochronę elektromagnetyczna w standardzie. Wszystkie te cechy powodują, że jest ona ciekawą alternatywą dla obudowy aluNORM. Wiele dostępnych akcesoriów powoduje, że można ją przystosować do wymagań klienta. W standardzie kolo szary RAL 7032.

 

Obudowa aluTWIN jest obudową dwukomorową. W jednej komorze umieszczany przyłącza, w drugiej natomiast elektronikę. Ciekawe rozwiązanie, które znajduje zastosowanie u coraz to większej grupy klientów. Modyfikacja większej komory możliwe jest poprzez zastosowanie pokrywy górnej z obudowy aluFACE, co powoduję, że klient ma większe możliwości doboru odpowiedniej głębokości dla swojego urządzenia. Obudowa w standardzie zapewnia stopień ochrony IP66 i występuję w wersji dwukolorowej. Górne pokrywy w kolorze szarym RAL 7035, natomiast dolna część obudowy w kolorze szarym RAL 7040.

Źródło: Energoelektronika.pl
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl