Dziś jest czwartek, 12 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8505 -0.4% 1EUR 4.2846 -0.01% 1GBP 5.0756 -0.08%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
29 grudzień 2004.

GSM Controller

GSM Controller

Technologia GSM szybko zdobywa rynek profesjonalnych zastosowań telemetrycznych, wypierając dotychczasowe rozwiązania radio-modemowe. Olbrzymie obszary zastosowań to min. gospodarka wodno-ściekowa, energetyka, zdalne rozliczanie zużycia mediów, gazownictwo, ochrona obiektów oraz tzw. "inteligentne domy".
Podstawową zaletą bezprzewodowego systemu dla potrzeb monitorowania i zdalnego sterowania to niskie koszty i krótki czas wdrożenia. Ponadto nie ma ograniczenia odległości pomiędzy obiektami, ukształtowania terenu oraz przeszkód terenowych.
GSM CONTROLLER to nowoczesny sterownik do zdalnego odczytu i kontroli stanu czujników i urządzeń za pomocą sieci GSM. Urządzenie posiada siedem programowalnych linii wejściowych dla dowolnych czujników typu NO/NC. Trzy programowalne wyjścia 12V/1A oraz jedno wyjście niskoprądowe 12V/15mA ogólnego przeznaczenia. GSM CONTROLLER jest monitorowany i sterowany zdalnie za pomocą telefonu komórkowego lub ze stacji monitorowania SLV COMMANDER. Informacja o stanach alarmowych linii jest przekazywana za pomocą komunikatów SMS lub CLIP do użytkownika, który ma możliwość bezpośredniego zarządzania systemem. Urządzenie to można konfigurować z poziomu komputera PC przy pomocy specjalnego oprogramowania lub zdalnie ze stacji monitorującej. Możliwa też jest konfiguracja wprost z telefonu komórkowego. Zdalne monitorowane prowadzone jest przez serwis lub odpowiednie służby ze stacji monitorowania SLV COMMANDER. Stacja monitowania śledzi stan i procesy zachodzące w urządzeniu. Równolegle system może wysyłać informację o stanach alarmowych dodatkowo do trzech innych użytkowników. GSM CONTROLLER można wpiąć w istniejący system bez znacznych zmian w dotychczasowej infrastrukturze technicznej. Obudowa w standardzie DIN ułatwia montaż w typowych obudowach. System jest kontrolowany z telefonu komórkowego jak i przy użyciu klasycznego pilota. Globalna struktura telefonii komórkowej umożliwia kontrolę urządzeń z dowolnego miejsca gdzie jest zasięg sieci GSM. Jakość wykonania, bogate oprogramowanie, duże możliwości, 24 miesięczna gwarancja oraz stała pomoc techniczna sprawiają, że urządzenie jest wyjątkowo atrakcyjne.

Baza monitorowania: 

Baza monitorowania

Źródło: Dacpol

O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl