Dziś jest piątek, 3 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1917 +0.52% 1EUR 4.5769 +0.16% 1GBP 5.2075 +0.94%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
29 grudzień 2004.

GSM Controller

GSM Controller

Technologia GSM szybko zdobywa rynek profesjonalnych zastosowań telemetrycznych, wypierając dotychczasowe rozwiązania radio-modemowe. Olbrzymie obszary zastosowań to min. gospodarka wodno-ściekowa, energetyka, zdalne rozliczanie zużycia mediów, gazownictwo, ochrona obiektów oraz tzw. "inteligentne domy".
Podstawową zaletą bezprzewodowego systemu dla potrzeb monitorowania i zdalnego sterowania to niskie koszty i krótki czas wdrożenia. Ponadto nie ma ograniczenia odległości pomiędzy obiektami, ukształtowania terenu oraz przeszkód terenowych.
GSM CONTROLLER to nowoczesny sterownik do zdalnego odczytu i kontroli stanu czujników i urządzeń za pomocą sieci GSM. Urządzenie posiada siedem programowalnych linii wejściowych dla dowolnych czujników typu NO/NC. Trzy programowalne wyjścia 12V/1A oraz jedno wyjście niskoprądowe 12V/15mA ogólnego przeznaczenia. GSM CONTROLLER jest monitorowany i sterowany zdalnie za pomocą telefonu komórkowego lub ze stacji monitorowania SLV COMMANDER. Informacja o stanach alarmowych linii jest przekazywana za pomocą komunikatów SMS lub CLIP do użytkownika, który ma możliwość bezpośredniego zarządzania systemem. Urządzenie to można konfigurować z poziomu komputera PC przy pomocy specjalnego oprogramowania lub zdalnie ze stacji monitorującej. Możliwa też jest konfiguracja wprost z telefonu komórkowego. Zdalne monitorowane prowadzone jest przez serwis lub odpowiednie służby ze stacji monitorowania SLV COMMANDER. Stacja monitowania śledzi stan i procesy zachodzące w urządzeniu. Równolegle system może wysyłać informację o stanach alarmowych dodatkowo do trzech innych użytkowników. GSM CONTROLLER można wpiąć w istniejący system bez znacznych zmian w dotychczasowej infrastrukturze technicznej. Obudowa w standardzie DIN ułatwia montaż w typowych obudowach. System jest kontrolowany z telefonu komórkowego jak i przy użyciu klasycznego pilota. Globalna struktura telefonii komórkowej umożliwia kontrolę urządzeń z dowolnego miejsca gdzie jest zasięg sieci GSM. Jakość wykonania, bogate oprogramowanie, duże możliwości, 24 miesięczna gwarancja oraz stała pomoc techniczna sprawiają, że urządzenie jest wyjątkowo atrakcyjne.

Baza monitorowania: 

Baza monitorowania

Źródło: Dacpol

O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl