Dziś jest niedziela, 20 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8503 -0.35% 1EUR 4.2844 -0.01% 1GBP 4.9671 +0.43%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej  
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu  
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
15 maj 2012.

Jubileusz 20-lecia firmy DACPOL

Jubileusz 20-lecia firmy DACPOL

Firma DACPOL została założona w 1992 roku. Dlatego, to właśnie bieżący rok jest tak szczególny, ponieważ firma obchodzi swoje 20-lecie. DACPOL specjalizuje się w dystrybucji podzespołów do energoelektroniki i automatyki przemysłowej.

Od samego początku istnienia, koncentruje swoją działalność na wysokiej jakości komponentach elektroniki mocy. DACPOL jest prekursorem wprowadzenia na rynek polski miedzy innymi: modułu mocy IGBT, przekaźników półprzewodnikowych, czy bezpieczników szybkich.

W raz z rozwojem- firma uczestniczyła w wielu znaczących przetargach z zakresu dostaw komponentów do budowy przetwornic trakcyjnych , napędów, czy przekształtników.

DACPOL reprezentuje 140 czołowych producentów podzespołów i urządzeń, ale przede wszystkim firma reprezentowana jest przez wysoce wykwalifikowaną kadrę. Spółka zatrudnia ponad 120 pracowników, w tym około 80 inżynierów, specjalistów, posiadających dużą wiedzę teoretyczną i doświadczenie w poszczególnych grupach asortymentowych. W ciągu 20 lat działalności DACPOL zdobył doświadczenie, ale przede wszystkim zaufanie klientów, które pozwoliło poszerzyć asortyment o podzespoły elektrotechniczne, elektroniczne, a także automatykę przemysłową, akumulatory oraz wyposażenie warsztatowe. Kompleksowa obsługa poszczególnych grup przypisana jest wysoce wykwalifikowanym inżynierom, co pozwala na optymalne dobranie podzespołów, czy rozwiązanie nietypowych problemów technicznych. Jednocześnie świadczy usługi z zakresu projektowania i produkcji bloków mocy, grzania indukcyjnego, a także produkcji i serwisu urządzeń pomiarowych.

DACPOL to nie tylko firma działająca na rynku polskim, ale także jej działalność wykracza poza granice kraju. Istniejący od kilkunastu lat dział eksportu prowadzi sprzedaż na terenie całej Europy, USA, Kanady, czy Dalekiego Wschodu.

Firma posiada oddziały handlowe na Ukrainie i w krajach bałtyckich. Ma też swoich przedstawicieli handlowych w Rosji, zapewniając dystrybucję na rynkach Europy Wschodniej.

DACPOL realizuje strategię kompleksowej obsługi klienta poprzez szeroki zakres oferowani produktów, wiedzę i doświadczenie pracujących w niej osób. Od 1999 roku firma posiada certyfikat Systemy Zarządzania ISO, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług. DACPOL z uwagą śledzi najnowsze technologie, starając się zapewnić swoim klientom dostęp do wielu nowości na rynku, takich jak: superkondensatory, czy komponenty na bazie węglika krzemu. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, o czym świadczą liczne nagrody. Przykładem może być wielokrotnie nadana przez dziennik "Puls Biznesu"-"Gazela Biznesu".

Źródło: DACPOL
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl