Dziś jest piątek, 18 październik 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8503 -0.35% 1EUR 4.2844 -0.01% 1GBP 4.9671 +0.43%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
23 październik 2019
LUMENexpo Targi Techniki Świetlnej  
więcej
29 październik 2019
73. edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu  
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
8 marzec 2013.

Jakość, dostarczona na czas: Bühler określa HBM mianem "preferowanego dostawcy"

Jakość, dostarczona na czas: Bühler określa HBM mianem "preferowanego dostawcy"

Innowacje dla lepszego świata. Kierując się tą myślą, firma Bühler dostarcza maszyny, systemyi usługi do przetwarzania podstawowych produktów spożywczych w ponad 140 krajach. Tym samym jak jej klienci oczekują najwyższej jakości i ciągłych innowacji, Bühler oczekuje również najwyższej wydajności od swoich dostawców, takich jak HBM .

Bez względu na to, czy wytwarzasz mąkę, produkujesz makaron, czekoladę, czy piwo, wysoka jakość produktu, maksymalna wydajności bezpieczeństwo to cechy rozwiązań i urządzeń dostarczanych przez Bühler. Bühler używa przetworników wagi firmy HBM w swoich maszynach w celu dokładnego dozowania i ważenia. Nie tylko ze względu na jakość samego produktu, ale także na spełnianie bardzo wysokich standardów wymaganych przez łańcuch dostaw Buhlera, podjęto współpracęz firmą HBM


Ważenie, dozowanie, mieszanie: Bühler oferuje wielu zakładom produkcyjnym urządzenia do przetwarzania podstawowych produktów spożywczych.Możliwość skutecznej kontroli łańcucha dostaw jest obecnie jednym z najważniejszych kryteriów dla trwałego sukcesu na globalnym rynku. Produkty końcowe, takie jak maszyny, mogą być dostarczane na rynek na czas, tylko gdy wszystkie składniki są łatwo dostępne i wysokiej jakości. Staje się to tym bardziej istotne, gdyż żądania i wymagania klienta stają siębardziej elastyczne - i globalne.


HBM wspiera swoich klientów na różnych etapach procesu łańcucha dostaw z globalnymi usługami i produktami wysokiej jakości.W celu zwiększenia efektywności produkcji, firma Bühler wprowadziła zasadę "Całkowitej Synchronizacji", która jest również znana jako "ciągła produkcja". Drogi transportu, a tym samym czas przetwarzania są znacznie zmniejszone, przepływ towarów jest zdecentralizowany, a proces tworzenia wartości jest zoptymalizowany. Obejmuje to również regularne kontrole dostawców w odniesieniu do niezawodności, przestrzegania terminów dostaw i wydajności. HBM z łatwością spełnia wszystkie kryteria, w 2011 roku został określony przez firmę Bühler mianem "dostawcy preferowanego".


Lippok Thomas, wiceprezes ds. sprzedaży na region EMEA w HBM, przyjmuje nagrodę od firmy Bühler.Z fabrykami zlokalizowanymi w Chinach, Niemczech i USA, firma HBM jest wiarygodnym partnerem dla klientów aktywnych na całym świecie. Globalna dystrybucja produkcji umożliwia dostarczenie przetworników wagi szybko i zgodnie z różnymi wymaganiami klienta. W małych, czy dużych seriach, produkty standardowe, czy na indywidualne zamówienie, setki klientów na całym świecie zaufało firmie HBM w ich łańcuchu dostaw, w odniesieniu nie tylko do ceny, ale także elastyczności i jakości wykonania dostawy.
Źródło: HBM
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl