Dziś jest wtorek, 7 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1717 -1.28% 1EUR 4.5342 -0.59% 1GBP 5.1437 -1.14%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
8 marzec 2013.

Jakość, dostarczona na czas: Bühler określa HBM mianem "preferowanego dostawcy"

Jakość, dostarczona na czas: Bühler określa HBM mianem "preferowanego dostawcy"

Innowacje dla lepszego świata. Kierując się tą myślą, firma Bühler dostarcza maszyny, systemyi usługi do przetwarzania podstawowych produktów spożywczych w ponad 140 krajach. Tym samym jak jej klienci oczekują najwyższej jakości i ciągłych innowacji, Bühler oczekuje również najwyższej wydajności od swoich dostawców, takich jak HBM .

Bez względu na to, czy wytwarzasz mąkę, produkujesz makaron, czekoladę, czy piwo, wysoka jakość produktu, maksymalna wydajności bezpieczeństwo to cechy rozwiązań i urządzeń dostarczanych przez Bühler. Bühler używa przetworników wagi firmy HBM w swoich maszynach w celu dokładnego dozowania i ważenia. Nie tylko ze względu na jakość samego produktu, ale także na spełnianie bardzo wysokich standardów wymaganych przez łańcuch dostaw Buhlera, podjęto współpracęz firmą HBM


Ważenie, dozowanie, mieszanie: Bühler oferuje wielu zakładom produkcyjnym urządzenia do przetwarzania podstawowych produktów spożywczych.Możliwość skutecznej kontroli łańcucha dostaw jest obecnie jednym z najważniejszych kryteriów dla trwałego sukcesu na globalnym rynku. Produkty końcowe, takie jak maszyny, mogą być dostarczane na rynek na czas, tylko gdy wszystkie składniki są łatwo dostępne i wysokiej jakości. Staje się to tym bardziej istotne, gdyż żądania i wymagania klienta stają siębardziej elastyczne - i globalne.


HBM wspiera swoich klientów na różnych etapach procesu łańcucha dostaw z globalnymi usługami i produktami wysokiej jakości.W celu zwiększenia efektywności produkcji, firma Bühler wprowadziła zasadę "Całkowitej Synchronizacji", która jest również znana jako "ciągła produkcja". Drogi transportu, a tym samym czas przetwarzania są znacznie zmniejszone, przepływ towarów jest zdecentralizowany, a proces tworzenia wartości jest zoptymalizowany. Obejmuje to również regularne kontrole dostawców w odniesieniu do niezawodności, przestrzegania terminów dostaw i wydajności. HBM z łatwością spełnia wszystkie kryteria, w 2011 roku został określony przez firmę Bühler mianem "dostawcy preferowanego".


Lippok Thomas, wiceprezes ds. sprzedaży na region EMEA w HBM, przyjmuje nagrodę od firmy Bühler.Z fabrykami zlokalizowanymi w Chinach, Niemczech i USA, firma HBM jest wiarygodnym partnerem dla klientów aktywnych na całym świecie. Globalna dystrybucja produkcji umożliwia dostarczenie przetworników wagi szybko i zgodnie z różnymi wymaganiami klienta. W małych, czy dużych seriach, produkty standardowe, czy na indywidualne zamówienie, setki klientów na całym świecie zaufało firmie HBM w ich łańcuchu dostaw, w odniesieniu nie tylko do ceny, ale także elastyczności i jakości wykonania dostawy.
Źródło: HBM
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl