Dziś jest wtorek, 10 grudzień 2019 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8704 +0.53% 1EUR 4.283 +0.26% 1GBP 5.0915 +0.77%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
12 grudzień 2019
XII EDYCJA SEMINARIUM Z ZAKRESU "Eksploatacji urządzeń elektrycznych w strefach zagrożenia wybuchem Ex ATEX" 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
21 październik 2013.

Multiprojekt - to już 10 lat!

Multiprojekt - to już 10 lat!

Firma Multiprojekt - dostawca komponentów automatyki i części maszyn - w październiku będzie obchodzić jubileusz 10-lecia swojej aktywnej obecności na rynku!

Firma Multiprojekt została założona w 2003 roku jako niewielki interes rodzinny. Działalność skupiała się wówczas na sprzedaży części mechanicznych do maszyn (były to głównie elementy techniki liniowej). Dość szybko zakres oferty został poszerzony o automatykę przemysłową (sterowniki PLC firmy Fatek, panele HMI firmy Weintek oraz serwonapędy). Kolejne grupy produktów zostały wprowadzone ze względu na zapotrzebowanie klientów oraz na rosnący potencjał rynku. Dzisiaj w ramach działalności firmy, produkowane są również elektroniczne układy sterujące do stworzonego systemu automatyki budynkowej ESEA. Ponadto, wykonywane są także części mechaniczne do maszyn i urządzeń oraz projektowane i montowane są precyzyjne liniowe moduły pozycjonujące. Działalność prowadzona jest w pięciu biurach regionalnych w Polsce oraz w jednym na Ukrainie.

"Od początku istnienia firmy stawialiśmy sobie za cel wyszukiwanie produktów o bardzo dobrej jakości w cenach dostosowanych do rynku polskiego. Udaje nam się to osiągnąć dzięki współpracy z producentami o wąskiej specjalizacji. Nasze starania zostały nagrodzone złotymi medalami podczas najważniejszych krajowych imprez targowych oraz plebiscytów prowadzonych przez wydawców miesięczników branżowych" - mówi dr inż. Grzegorz Góral - Dyrektor Generalny.

Firma posiada magazyn większości oferowanych produktów, funkcjonujący od początku działalności. Dzięki niemu klienci mogą liczyć na realizację zamówienia w krótkim okresie czasu oraz na niskie koszty transportu.

Kolejnym celem stawianym sobie na początku funkcjonowania przedsiębiorstwa była wysoka jakość pomocy technicznej i obsługi klienta. Dlatego już w 2005 roku wprowadzony został system darmowych szkoleń dla klientów firmy, który z powodzeniem rozwija się do dzisiaj. Skorzystało z niego już ponad 11 tys. osób w całej Polsce. Podczas szkolenia klienci mają okazję poznać urządzenia, które wykorzystują w swoich firmach, a które bardzo często są dla nich nowością.

Firma posiada również atrakcyjną ofertę skierowaną do uczniów techników oraz do studentów kierunków o profilu automatyka, robotyka i mechatronika. Organizowane są dla nich cykliczne, płatne i bezpłatne szkolenia, a także praktyki i staże w siedzibie firmy. "Jesteśmy w stałym kontakcie z prowadzącymi zajęcia w tych placówkach i organizujemy dla nich szkolenia techniczne. Szkołom i uczelniom przekazujemy sprzęt dydaktyczny na bardzo preferencyjnych warunkach. Dzięki tej współpracy uczniowie i studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy teoretycznej w praktyce. To doskonałe przygotowanie do wejścia na rynek pracy. Zyskują tutaj również pracodawcy z branży automatyki mając możliwość zatrudnienia wartościowych absolwentów z wiedzą i praktycznymi umiejętnościami zdobytymi jeszcze podczas trwania nauki" - mówi Krzysztof Gołąb - Kierownik Działu Automatyki i Napędów . Współpraca ta została wyróżniona w 2012 roku nagrodą zatytułowaną "Oskar Zawodowy" w konkursie "Szkoła dla rynku pracy".

Firma Multiprojekt w 2012 roku otrzymała również nagrodę "Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju" jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, a w 2013 roku - certyfikat "Wiarygodna Firma".

"Stały rozwój, powiększanie personelu, udoskonalanie oferty oraz wzrost stanów magazynowych jest gwarancją tego, że jesteśmy firmą stabilną i pewną, co liczy się szczególnie przy planowaniu długoterminowych inwestycji w automatyzację" - mówi dr inż. Sławomir Bydoń - Dyrektor Techniczny.

W najbliższych latach planowane jest zwiększenie liczby biur regionalnych w kraju oraz za granicą, poszerzenie oferty oraz budowa nowej siedziby firmy.

Źródło: Multiprojekt
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl