Dziś jest piątek, 3 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1917 +0.52% 1EUR 4.5769 +0.16% 1GBP 5.2075 +0.94%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
21 październik 2013.

Multiprojekt - to już 10 lat!

Multiprojekt - to już 10 lat!

Firma Multiprojekt - dostawca komponentów automatyki i części maszyn - w październiku będzie obchodzić jubileusz 10-lecia swojej aktywnej obecności na rynku!

Firma Multiprojekt została założona w 2003 roku jako niewielki interes rodzinny. Działalność skupiała się wówczas na sprzedaży części mechanicznych do maszyn (były to głównie elementy techniki liniowej). Dość szybko zakres oferty został poszerzony o automatykę przemysłową (sterowniki PLC firmy Fatek, panele HMI firmy Weintek oraz serwonapędy). Kolejne grupy produktów zostały wprowadzone ze względu na zapotrzebowanie klientów oraz na rosnący potencjał rynku. Dzisiaj w ramach działalności firmy, produkowane są również elektroniczne układy sterujące do stworzonego systemu automatyki budynkowej ESEA. Ponadto, wykonywane są także części mechaniczne do maszyn i urządzeń oraz projektowane i montowane są precyzyjne liniowe moduły pozycjonujące. Działalność prowadzona jest w pięciu biurach regionalnych w Polsce oraz w jednym na Ukrainie.

"Od początku istnienia firmy stawialiśmy sobie za cel wyszukiwanie produktów o bardzo dobrej jakości w cenach dostosowanych do rynku polskiego. Udaje nam się to osiągnąć dzięki współpracy z producentami o wąskiej specjalizacji. Nasze starania zostały nagrodzone złotymi medalami podczas najważniejszych krajowych imprez targowych oraz plebiscytów prowadzonych przez wydawców miesięczników branżowych" - mówi dr inż. Grzegorz Góral - Dyrektor Generalny.

Firma posiada magazyn większości oferowanych produktów, funkcjonujący od początku działalności. Dzięki niemu klienci mogą liczyć na realizację zamówienia w krótkim okresie czasu oraz na niskie koszty transportu.

Kolejnym celem stawianym sobie na początku funkcjonowania przedsiębiorstwa była wysoka jakość pomocy technicznej i obsługi klienta. Dlatego już w 2005 roku wprowadzony został system darmowych szkoleń dla klientów firmy, który z powodzeniem rozwija się do dzisiaj. Skorzystało z niego już ponad 11 tys. osób w całej Polsce. Podczas szkolenia klienci mają okazję poznać urządzenia, które wykorzystują w swoich firmach, a które bardzo często są dla nich nowością.

Firma posiada również atrakcyjną ofertę skierowaną do uczniów techników oraz do studentów kierunków o profilu automatyka, robotyka i mechatronika. Organizowane są dla nich cykliczne, płatne i bezpłatne szkolenia, a także praktyki i staże w siedzibie firmy. "Jesteśmy w stałym kontakcie z prowadzącymi zajęcia w tych placówkach i organizujemy dla nich szkolenia techniczne. Szkołom i uczelniom przekazujemy sprzęt dydaktyczny na bardzo preferencyjnych warunkach. Dzięki tej współpracy uczniowie i studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy teoretycznej w praktyce. To doskonałe przygotowanie do wejścia na rynek pracy. Zyskują tutaj również pracodawcy z branży automatyki mając możliwość zatrudnienia wartościowych absolwentów z wiedzą i praktycznymi umiejętnościami zdobytymi jeszcze podczas trwania nauki" - mówi Krzysztof Gołąb - Kierownik Działu Automatyki i Napędów . Współpraca ta została wyróżniona w 2012 roku nagrodą zatytułowaną "Oskar Zawodowy" w konkursie "Szkoła dla rynku pracy".

Firma Multiprojekt w 2012 roku otrzymała również nagrodę "Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju" jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, a w 2013 roku - certyfikat "Wiarygodna Firma".

"Stały rozwój, powiększanie personelu, udoskonalanie oferty oraz wzrost stanów magazynowych jest gwarancją tego, że jesteśmy firmą stabilną i pewną, co liczy się szczególnie przy planowaniu długoterminowych inwestycji w automatyzację" - mówi dr inż. Sławomir Bydoń - Dyrektor Techniczny.

W najbliższych latach planowane jest zwiększenie liczby biur regionalnych w kraju oraz za granicą, poszerzenie oferty oraz budowa nowej siedziby firmy.

Źródło: Multiprojekt
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl