Dziś jest poniedziałek, 6 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2257 -0.33% 1EUR 4.5612 -0.39% 1GBP 5.203 -0.26%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
13 listopad 2013.

Idea CONNECTIVITY zdobywa uznanie - optymalne rozwiązania instalacyjne.

Idea CONNECTIVITY zdobywa uznanie - optymalne rozwiązania instalacyjne.

CONNECTIVITY to w naszej firmie synonim optymalnej, czyli najlepszej z możliwych instalacji maszyn i urządzeń. Oferujemy wszystko, co jest do tego potrzebne: pierwszorzędne produkty, przemyślane koncepcje i znakomity serwis. We współpracy z naszymi klientami proponujemy skrojone na miarę rozwiązania. Wszystko to razem daje gwarancję sukcesu. Instalacja elektryczna tworzy kręgosłup współczesnych urządzeń automatyki przemysłowej. Uwzględniamy wszystkie okoliczności i czynniki, począwszy od fazy projektowania po późniejszą konserwację i serwis. Nasi klienci czerpią z tego konkretne zyski, bowiem CONNECTIVITY podnosi produktywność i ekonomiczność instalacji zapewniając przez to odczuwalną przewagę nad konkurencją.

CONNECTIVITY

Nasi doradcy CONNECTIVITY są bez przerwy w drodze. Pomagają klientom na miejscu, często bezpośrednio w fabryce przy konkretnej aplikacji. Doświadczenie pokazuje, że dialog i współpraca rodzą dobre pomysły i rozwiązania przekuwane później w zyskowne projekty. Mamy odwagę próbowania nowatorskich pomysłów i jednocześnie konsekwencję we wcielaniu w życie sprawdzonych rozwiązań. Jesteśmy przy tym otwarci na wszelkie sugestie. Na przykład nie narzucamy z góry konkretnego protokołu sieciowego, tylko przyglądamy się uważnie, który z nich w konkretnych wymaganiach najlepiej spełni swoją rolę. Nasze rozwiązania nie stwarzają również ograniczeń do stosowania czujników i urządzeń wykonawczych innych producentów. Wielką pomoc stanowi nasza niezwykle bogata paleta produktów: nasi klienci mogą wybierać spośród 30000 artykułów naszpikowanych patentami, innowacjami i naprawdę sprytnymi rozwiązaniami. Jednego mogą być przy tym pewni: nasze produkty są optymalnie do siebie dopasowane. Ewentualne problemy z kompatybilnością można z góry wykluczyć.

Przewodnią ideą CONNECTIVITY jest całościowe spojrzenie. W poszukiwaniu optymalnego rozwiązania nie koncentrujemy uwagi tylko na jednym obszarze. Współczesne instalacje charakteryzuje zbyt dużo wzajemnych zależności pomiędzy poszczególnymi elementami. Analizujemy kompleksowo wszystkie procesy, od momentu projektowania, poprzez zakup potrzebnych elementów, logistykę, produkcję i montaż, pierwsze uruchomienie aż po późniejsze użytkowanie, diagnostykę i serwis. Tylko w ten sposób naprawdę ocenić można ekonomiczną efektywność danej inwestycji. Całościowe spojrzenie wyzwala przy tym efekty, które odpowiedzialne są za końcowy sukces.

Jakiś przykład, jak działa CONNECTIVITY? Bardzo proszę.

Proszę pomyśleć po prostu o kompleksowej diagnostyce instalacji z wieloma urządzeniami wykonawczymi
i czujnikami. Rozwiązanie oparte konsekwentnie na idei CONNECTIVITY okaże się szybko bardzo opłacalne. Oszczędności powstają niekoniecznie w obszarze kosztów materiałowych, być może koszty zakupu potrzebnych komponentów okażą się podobne lub nawet nieco większe. Później jednak zaczynają działać efekty synergii 
- i to w dodatku lawinowo. Tam, gdzie na przykład wcześniej zamawiać trzeba było cały asortyment drobnych akcesoriów elektroinstalacyjnych, wystarczy teraz kilka komponentów. Uproszczone i odchudzone zostają procedury zamówieniowe, zarządzanie dużą liczbą produktów oraz ich magazynowanie. Nowe części montuje się łatwiej i szybciej. Coś, co wcześniej wymagało wielu czynności manualnych, wykonywane jest teraz jednym ruchem ręki.

A później, w trakcie eksploatacji urządzenia? Nasze rozwiązania instalacyjne oferują wszechstronne możliwości diagnostyczne. Już nie trzeba szukać usterki - teraz nazywa się to lokalizacja. W przypadkach, w których wcześniej serwisanci spędzali pół dnia na poszukiwaniu przyczyny, która doprowadziła do nieplanowanego przestoju maszyny, wystarczy teraz podpięcie urządzenia diagnostycznego i usunięcie usterki w bardzo krótkim czasie. To czysta ekonomia, CONNECTIVITY zastosować można we wszystkich dziedzinach. Proszę spróbować. Jesteśmy przekonani, że pomożemy Państwu znaleźć przekonujące argumenty, które do tego kroku skłonią.

Jak widać CONNECTIVITY czyni wielką różnicę. Ponieważ nasi klienci zachwyceni są dotychczasowymi efektami, postanowiliśmy powiększyć nasz team - by jeszcze szybciej, bardziej kompleksowo i efektywnie z Państwem współpracować.

Źródło: Murr Elektronik
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl