Dziś jest czwartek, 2 lipiec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.9741 +0.38% 1EUR 4.4573 +0.09% 1GBP 4.9328 -0.45%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
9 wrzesień 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 80 
więcej
15 wrzesień 2020
33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2020 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
15 styczeń 2014.

Firma Conrad otwiera nową strefę EPA, zapewniającą właściwe, bezpieczne warunki przechowywania komponentów

Firma Conrad otwiera nową strefę EPA, zapewniającą właściwe, bezpieczne warunki przechowywania komponentów

TÜV NORD CERT przetestował i przyznał certyfikat strefie EPA, zdolnej do pomieszczenia 10 000 linii produktów zgodnie z normą DIN EN 61340-5-1

17 grudnia 2013 firma Conrad ogłosiła otwarcie nowego obszaru zabezpieczonego przed elektrycznością statyczną (EPA) w swoim głównym magazynie i centrum dystrybucyjnym w Wernberg, w Niemczech. Certyfikowanie nowego obszaru EPA oraz zapewnienie pełnego zakresu odpowiedniej obsługi związanej z produktami czułymi na wyładowania elektrostatyczne zgodnie z normą DIN EN 61340-5-1 stanowi pierwszy tego typu przykład w sektorze dystrybucji komponentów.

Strefa EPA firmy Conrad może pomieścić do 10 000 linii produktowych. Została ona przetestowana przez TÜV NORD CERT, jednego z wiodących globalnych dostawców usług technicznych, i zapewnia 100% zgodności z wymaganiami w zakresie urządzeń czułych na wyładowania elektrostatyczne. Uruchomienie strefy bezpiecznej obsługi oznacza, że firma Conrad może zapewnić najwyższe standardy jakości, a także właściwie przechowywanie i prawidłowe postępowanie ze wszystkimi komponentami czułymi na wyładowania elektrostatyczne, które dostarczane są klientom z branży inżynierii projektowej na całym świecie.

Strefa EPA

Ustanowienie obszaru EPA jest najnowszą inicjatywą w ramach programu firmy Conrad zakładającego wdrażanie innowacyjnych usług idealnie dopełniających szybko rozbudowujący się asortyment produktów spełniających potrzeby klientów B2B w zakresie badań, rozbudowy, prototypowania, a także konserwacji, naprawy i remontów.

obszar EPA

"Status pierwszego dystrybutora ustanawiającego obszar EPA i obsługę w zakresie wyładowań elektrostatycznych certyfikowanych zgodnie z normą DIN EN 61340-5-1 jasno wskazuje na nasze zaangażowanie w obsługę klientów działających w sektorze elektroniki." ? powiedział Stefan Fuchs, Dyrektor Generalny Działu Elektroniki Przemysłowej firmy Conrad Electronic. "W wielu najnowszych projektach przemysłowych i konsumenckich wykorzystywane są szczególnie wrażliwe na wyładowania elektrostatyczne zaawansowane komponenty, wymagające odpowiedniego przechowywania i specjalistycznej obsługi na wszystkich etapach łańcucha dostaw. Firma Conrad może sprostać tym potrzebom, zapewniając niezawodność produktów i systemów końcowych, w których te komponenty są stosowane."

Conrad Electronic conrad

Od 1923 roku niemiecka firma rodzinna Conrad zajmuje się produktami z dziedziny elektroniki, a także świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie ich dystrybucji. Grupa Conrad zatrudnia ponad 3900 pracowników i posiada oddziały lokalne oraz partnerów dystrybucyjnych w 17 krajach Europy. Produkty firmy Conrad docierają do klientów w 150 krajach na całym świecie.

Stale rosnący asortyment sklepu uwzględnia aktualną i kompleksową ofertę wiodących producentów, a także marek własnych. Wybór produktów obejmuje komponenty elektroniczne, szeroką gamę narzędzi oraz najnowsze urządzenia elektroniczne, komputery i produkty z zakresu technologii komunikacji.

Conrad Electronic jest silnym i stale rozw ijającym się partnerem dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Produkty i kompleksowe usługi znajdujące się w ofercie firmy Conrad dostępne są w lokalnych oraz internetowych punktach sprzedaży. Zamówienia są realizowane drogą elektroniczną oraz przez własną lokalną sieć sprzedawców.

Jakości usług firmy Conrad zaufało wiele wiodących firm należących do różnorodnych branż rynkowych.

Źródło: Conrad Electronic
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl