Dziś jest czwartek, 9 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1744 -0.14% 1EUR 4.537 +0.02% 1GBP 5.1777 +0.67%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
22 styczeń 2014.

Ekstremalne temperatury to nie jest problem dla naszych nowych zasilaczy

Ekstremalne temperatury to nie jest problem dla naszych nowych zasilaczy

Kompaktowe przemysłowe zasilacze z nowej rodziny S8VK mają wyjątkowo szeroką tolerancję na temperaturę otoczenia w czasie pracy - od 40oC do +70oC dla serii S8VK-G - gwarantującą stabilne działanie tam, gdzie inne zasilacze mogą tracić wydajność lub ulegać awarii, nawet w najcięższych z warunków.

Zwielokrotnione złącza wyjściowe Nasze nowe zasilacze oferują również szybki i łatwy montaż dzięki obsługiwanemu beznarzędziowo zaczepowi na szynę DIN. Dodatkowo dostępne są pomnożone złącza wyjściowe - dwa dodatnie i trzy ujemne - aby uprościć i przyspieszyć okablowanie.

Kompaktowe zasilacze

Zasilacze S8VK są typowo o 13% mniejsze od typowych zasilaczy podobnej mocy, dzięki czemu są najmniejszymi tego typu produktami na rynku; oznacza to też, że ich użycie zapewnia oszczędność bezcennej przestrzeni w szafce elektrycznej. Ważne jest też, że kompaktowe rozmiary zasilaczy zostały osiągnięte bez negatywnego wpływu na wydajność czy niezawodność. Poza wyższą tolerancją termiczną, wszystkie modele oferują znacznie większą odporność na wibracje i wstrząsy, wzbogaconą przez wysoki współczynnik MTBF.

Idealne dopasowanie do Twoich potrzeb

Nowe modele, zaprojektowane z wykorzystaniem bogatego doświadczenia firmy Omron jako wiodącego producenta zasilaczy przemysłowych, oferowane są w trzech rodzinach: optymalnych kosztowo S8VK-C linii Lite, standardowych S8VK-G linii Pro i wyspecjalizowanych S8VK-R (modułów redundancyjnych) linii Pro Plus.

Linia Lite - rodzina S8VK-C

Linia Lite jest idealnym wyborem do aplikacji zorientowanych na niską cenę, które jednocześnie wymagają wysokiej jakości zasilania, na którym zawsze można polegać. Zasilacze tej rodziny mogą pracować w temperaturze od -20o do +60oC i mają uniwersalne wejście 100 do 240 V 50/60Hz. Zasilacze S8VK-C Lite są oferowane w mocach od 60 do 480 W.

Linia Pro - rodzina S8VK-G

Użytkownikom wymagającym wyższej uniwersalności polecamy modele standardowe S8VK-G linii Pro. Zaprojektowane jako produkty typu "podłącz i zapomnij", produkty z tej rodziny mogą być łączone równolegle, oferują ponadto dłuższą żywotność, wyższą ochronę, jeszcze szerszy zakres temperatur pracy (-40o do +70oC) i możliwość chwilowego skoku mocy do 120% mocy nominalnej na wypadek krótkich pików poboru prądu. S8VK-G linii Pro jest odpowiedni do pracy z napięciami wejściowymi 100 do 240 V (jedna faza 50/60Hz) lub 90 do 350V DC i jest oferowany w mocach od 15 do 480 W.

Linia Pro Plus - rodzina S8VK-R

S8VK-R linii Pro Plus to moduły redundancyjne zaprojektowane do najbardziej krytycznych wymagań zasilania i pozwalają na pełną redundancję działania. Najważniejsze funkcje obejmują wskaźniki wizualne redundancji i zrównoważenia obciążenia, a także wyjścia cyfrowe sygnalizujące stan napięcia wyjściowego.

Źródło: Omron
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl