Dziś jest poniedziałek, 20 styczeń 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8277 +0.59% 1EUR 4.2447 +0.24% 1GBP 4.9698 +0.03%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
20 styczeń 2020
Programowanie sterowników PLC Siemens SIMATIC S7-300 - poziom podstawowy 
więcej
23 styczeń 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 75 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
22 styczeń 2014.

Ekstremalne temperatury to nie jest problem dla naszych nowych zasilaczy

Ekstremalne temperatury to nie jest problem dla naszych nowych zasilaczy

Kompaktowe przemysłowe zasilacze z nowej rodziny S8VK mają wyjątkowo szeroką tolerancję na temperaturę otoczenia w czasie pracy - od 40oC do +70oC dla serii S8VK-G - gwarantującą stabilne działanie tam, gdzie inne zasilacze mogą tracić wydajność lub ulegać awarii, nawet w najcięższych z warunków.

Zwielokrotnione złącza wyjściowe Nasze nowe zasilacze oferują również szybki i łatwy montaż dzięki obsługiwanemu beznarzędziowo zaczepowi na szynę DIN. Dodatkowo dostępne są pomnożone złącza wyjściowe - dwa dodatnie i trzy ujemne - aby uprościć i przyspieszyć okablowanie.

Kompaktowe zasilacze

Zasilacze S8VK są typowo o 13% mniejsze od typowych zasilaczy podobnej mocy, dzięki czemu są najmniejszymi tego typu produktami na rynku; oznacza to też, że ich użycie zapewnia oszczędność bezcennej przestrzeni w szafce elektrycznej. Ważne jest też, że kompaktowe rozmiary zasilaczy zostały osiągnięte bez negatywnego wpływu na wydajność czy niezawodność. Poza wyższą tolerancją termiczną, wszystkie modele oferują znacznie większą odporność na wibracje i wstrząsy, wzbogaconą przez wysoki współczynnik MTBF.

Idealne dopasowanie do Twoich potrzeb

Nowe modele, zaprojektowane z wykorzystaniem bogatego doświadczenia firmy Omron jako wiodącego producenta zasilaczy przemysłowych, oferowane są w trzech rodzinach: optymalnych kosztowo S8VK-C linii Lite, standardowych S8VK-G linii Pro i wyspecjalizowanych S8VK-R (modułów redundancyjnych) linii Pro Plus.

Linia Lite - rodzina S8VK-C

Linia Lite jest idealnym wyborem do aplikacji zorientowanych na niską cenę, które jednocześnie wymagają wysokiej jakości zasilania, na którym zawsze można polegać. Zasilacze tej rodziny mogą pracować w temperaturze od -20o do +60oC i mają uniwersalne wejście 100 do 240 V 50/60Hz. Zasilacze S8VK-C Lite są oferowane w mocach od 60 do 480 W.

Linia Pro - rodzina S8VK-G

Użytkownikom wymagającym wyższej uniwersalności polecamy modele standardowe S8VK-G linii Pro. Zaprojektowane jako produkty typu "podłącz i zapomnij", produkty z tej rodziny mogą być łączone równolegle, oferują ponadto dłuższą żywotność, wyższą ochronę, jeszcze szerszy zakres temperatur pracy (-40o do +70oC) i możliwość chwilowego skoku mocy do 120% mocy nominalnej na wypadek krótkich pików poboru prądu. S8VK-G linii Pro jest odpowiedni do pracy z napięciami wejściowymi 100 do 240 V (jedna faza 50/60Hz) lub 90 do 350V DC i jest oferowany w mocach od 15 do 480 W.

Linia Pro Plus - rodzina S8VK-R

S8VK-R linii Pro Plus to moduły redundancyjne zaprojektowane do najbardziej krytycznych wymagań zasilania i pozwalają na pełną redundancję działania. Najważniejsze funkcje obejmują wskaźniki wizualne redundancji i zrównoważenia obciążenia, a także wyjścia cyfrowe sygnalizujące stan napięcia wyjściowego.

Źródło: Omron
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl