Dziś jest sobota, 4 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2396 +1.14% 1EUR 4.5792 +0.05% 1GBP 5.2164 +0.17%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
21 luty 2014.

Witamy w Klubie Gwarancyjnym chainflex

Witamy w Klubie Gwarancyjnym chainflex

Pomarańczowa, srebrna lub złota: gwarancje niezawodnej pracy nawet do 36 miesięcy.

Jeżeli chodzi o przewody, specjalista w dziedzinie systemów zasilania jest pierwszym i jedynym dostawcą, który łączy szeroki asortyment przewodów do aplikacji ruchomych z gwarancją okresu ich użytkowania w prowadnikach kablowych. W nowym Klubie Gwarancyjnym chainflex producenci maszyn i urządzeń mogą przez odpowiednią certyfikację otrzymać gwarancję, która znacznie przekracza ustawowe warunki ramowe.

Firma igus gwarantuje trwałość i niezawodność swoich przewodów, czym zapewnia producentom maszyn i urządzeń pewność planowania. Celem jest zapewnienie wiążących oświadczeń dotyczących trwałości przewodów chainflex w prowadnikach kablowych. W tym celu firma igus stworzyła program gwarancyjny dla wszystkich przewodów chainflex z programu katalogowego.

Trzy stopnie gwarancji dla niezawodnych przewodów chainflex
igus grupuje świadczenia gwarancyjne dla przewodów chainflex w nowym Klubie Gwarancyjnym: po zarejestrowaniu się w tym Klubie użytkownik może uzyskać standardowe gwarancje, wykraczające daleko poza zakres ustawowej rękojmi, wynoszącej 12 miesięcy. Poszczególne gwarancje zależą od poziomu obrotów rocznych, wygenerowanych w sprzedaży przewodów chainflex, a ich zakres jest zdefiniowany przez okres ich użytkowania lub ilość zrealizowanych podwójnych cykli pracy maszyny. Certyfikacje oferowane są w trzech różnych stopniach: status "pomarańczowy" zawiera gwarancję wynoszącą 18 miesięcy lub pięć milionów podwójnych cykli pracy, status "srebrny" to 24 miesiące i siedem i pół miliona cykli pracy - a zdobywając Złotą Kartę Klubu użytkownik uzyskuje gwarancję na 36 miesięcy lub dziesięć milionów podwójnych cykli pracy.
Warunkiem jest zastosowanie przewodów chainflex w warunkach spełniających kryteria zastosowania dla odpowiednich serii. Dodatkowo doradca ds. sprzedaży firmy igus przeprowadza certyfikację i - w zależności od stopnia gwarancji - bezpłatne szkolenia pracowników odnośnie montażu i konstrukcji. igus oferuje opcjonalnie dalsze świadczenia w ramach Klubu Gwarancyjnego. Na przykład daleko idące porady z zakresu możliwego usprawnienia obsługi i montażu przewodów u użytkownika, obniżenia kosztów procesu i optymalizacji kompletnych systemów prowadników przewodów.


igus grupuje świadczenia gwarancyjne dla przewodów chainflex w nowym Klubie Gwarancyjnym: po zarejestrowaniu się w tym Klubie użytkownik może pozyskać znormalizowane gwarancje, wykraczające daleko poza zakres ustawowej rękojmi, wynoszącej 12 miesięcy.

Laboratorium testowe firmy igus: serce świadczeń gwarancyjnych
Szczególne kompetencje firmy igus, zyskane podczas niezliczonych testów, są podstawą tych gwarancji. W okresie ponad dwóch dekad wykonano w laboratorium firmy igus prawie 300.000 testów. Doświadczenie, które zostało zdobyte na przestrzeni dziesięcioleci, potwierdza, że szczególne obciążenia przewodów w ich prowadnikach wymagają zastosowania specyficznych procedur testowych. Firma igus z tego powodu posiada największe laboratorium testowe w tej branży o powierzchni ponad 1.750 metrów kwadratowych. Tutaj firma przeprowadza analizy tych szczególnych warunków zastosowania przewodów w aplikacjach pozostających w ciągłym ruchu. Maszyny testowe wykonują w okresie roku ponad dwa miliardy cykli pracy i 1,4 miliona pomiarów elektrycznych. Ponad 700 przewodów pozostaje w ciągłym ruchu. Zalicza się tutaj testy z zakresu trwałości produktu na czynniki chemiczne, testy niskich temperatur do poziomu -40°C a także testy ruchów obrotowych. Na podstawie wyników tych testów igus może teraz przedstawiać wiarygodne i jasne informacje dotyczące trwałości i okresu użytkowania przewodów chainflex.

Gwarancja obliczalności i szybkiej dostawy
igus jest jedynym dostawcą, który oferuje możliwość obliczenia żywotności swoich przewodów. Podstawą tych obliczeń jest baza danych tego przedsiębiorstwa, w której zapisywane są wyniki wszystkich testów. Każdy użytkownik może za pomocą narzędzia online obliczyć dokładny okres użytkowania prawie wszystkich przewodów z oferty firmy igus bez czasochłonnych nakładów pracy i produkty te równocześnie zamawiać. Także i nowy katalog chainflex, który został opublikowany równolegle do targów SPS, zawiera jako jedyny w branży zróżnicowane i precyzyjne informacje dotyczące żywotności przewodów. Firma igus gwarantuje oprócz niezawodności i okresu użytkowania przewodów i systemów dodatkowe opcje, decydujące często o przewadze na polu konkurencji, typu szybkie dostawy komponentów i systemów do wszystkich krajów świata.

Źródło: igus Sp. z o.o.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl