Dziś jest środa, 29 styczeń 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8844 +0.31% 1EUR 4.2794 +0.27% 1GBP 5.0614 -0.19%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
13 luty 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 76 
więcej
17 luty 2020
Programowanie sterowników PLC Siemens SIMATIC S7-300 - poziom rozszerzony 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
13 październik 2014.

Nowości w ofercie firmy BEMKO

Nowości w ofercie firmy BEMKO

BEMKO Sp. z o.o. to firma z branży technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą. Spółka, z zagranicznym kapitałem, założona w 2007r. obecnie dystrybuuje swoje produkty na terenie Polski, w krajach Unii Europejskiej oraz w krajach wschodnich za pomocą rozbudowanej sieci hurtowni, wspieranej przez regionalnych menedżerów sprzedaży. Firma współpracuje z przedsiębiorcami w Niemczech, Estonii, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, na Litwie, Ukrainie, oraz Rumunii. Produkty BEMKO znane są również na rynkach: francuskim, niemieckim, austriackim belgijskim, holenderskim, rosyjskim, białoruskim, mołdawskim, łotewskim, fińskim oraz słoweńskim. Gwarancją stałej współpracy i zadowolenia Klientów jest oferowanie produktów i usług w najlepszej jakości i przystępnej cenie.

Oferta handlowa - jakość, asortyment, cena
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów BEMKO Sp. z o.o. nieustannie wprowadza do swojej oferty nowy asortyment, zwracając uwagę na obowiązujące trendy rynkowe. Dziś oferta produktowa BEMKO składa się z ponad 500 pozycji obejmujących oprawy oświetleniowe, aparaturę modułową, źródła światła, oraz akcesoria i podzespoły elektryczne. Asortyment zawiera m.in. nowoczesne źródła światła LED i oprawy oświetleniowe oparte na technologii półprzewodnikowej.

Kapitał ludzki - wartość nadrzędna

Każdą firmę tworzą ludzie. Wysoko wyspecjalizowana kadra w BEMKO to wartość nadrzędna. Poszczególne działy firmy skupiają wykształconych i doświadczonych pracowników zawsze gotowych do działania. Przedsiębiorstwo zatrudnia kilkadziesiąt osób, inwestując w ich rozwój poprzez system szkoleń i programy finansowania nauki. Kwalifikacje pracowników oraz ich zaangażowanie przekładają się na dynamiczny rozwój firmy.

Siedziba - nowe miejsce

Od 2011r siedziba firmy BEMKO mieści się w Warszawie. Nowoczesny budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany nieopodal głównego ciągu komunikacyjnego w kraju zapewnia duże możliwości logistyczne. Magazyn wysokiego składowania usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie biura znacznie przyśpiesza proces realizacji zamówień. Obszerne biuro gwarantuje komfort klientom odwiedzającym firmę i pracownikom realizującym potrzeby klientów.

Downlight LED TALAR SLS SLR

Rysunek 1 Wersja SLR


Rysunek 2 Wersja SLS
Firma BEMKO wprowadziła do swojej oferty serię nowoczesnych natynkowych downlightów typu LED. Oprawy wyróżnia nowoczesny design oraz solidna obudowa. Rodzina obejmuje produkty oznaczone symbolem SLR-wersja okrągła, oraz SLS-wersja kwadratowa. Korpus oprawy wykonany jest ze stopu aluminiowego, malowanego proszkowo w kolorze białym. Uchwyt mocujący gwarantuje stabilne mocowanie oprawy i ułatwia montaż. Klosz wykonany jest z tworzywa (PMMA). Downlighty występują w dwunastu wersjach. Każdy z kształtów dostępny jest w wersjach o mocy: 6W, 12W i 18W, wymiary odpowiednio: 120mm, 180mm i 240mm, w dwóch barwach światła: 3000 i 4000 K. Kompaktowe wymiary, wysokość zaledwie 33mm, prosta konstrukcja i montaż pozwalają na wszechstronne wykorzystanie oprawy. Zasilacz dopasowany do źródła światła sprzedawany jest w komplecie z oprawą. Oprawy współpracują z zewnętrznymi czujnikami ruchu typu PIR lub mikofalowymi z serii SES, z oferty BEMKO.

Złączki zaciskowe pomarańczowe.

Firma BEMKO wprowadziła do swojej oferty Szybkozłączki serii P031/P302. Przystosowane są do wykonywania instalacji oświetleniowych bądź też innych prac elektroinstalacyjnych. Od strony instalacji mamy możliwość podłączenia drutu (1x0,75÷2,5mm2-P031 lub 2x0,75÷2,5mm2-P032) natomiast od strony oprawy linki (0,5÷2,5mm2). Dzięki swojej budowie możemy w szybki i bezpieczny sposób łączyć poszczególne obwody elektryczne. Obudowa w kolorze białym, wykonana z tworzywa o klasie palności UL 94V2, wyposażona w okienko służące do kontroli fazy. Zaciski wewnętrzne wykonane z niklowanego mosiądzu pozwalają na wykorzystanie w instalacjach z napięciem do 450V i prądem do 24A. Szybkozłączki wykonane są zgodnie z normami PN-EN: 60998-1 i 60998-2-2. Posiadają również certyfikat VDE.

Nowa seria plafonier LED TOKAR PLD

Firma BEMKO rozszerza gamę swoich plafonier ledowych rodziny TOKAR o serię PLD. Oprawy dostępne są w 6 wersjach: moce 12, 24 i 36W w barwie światła 3000 i 4000K. Przystosowane są do montażu wewnątrz budynków. Stalowa podstawa oraz mleczny klosz z PMMA stanowią solidną konstrukcję i szeroką funkcjonalność. Idealnie nadają się do oświetlenia lokali mieszkalnych i usługowych, ciągów komunikacyjnych czy klatek schodowych. Plafoniery przystosowane są do współpracy z zewnętrznymi czujnikami ruchu. Na życzenie Klienta mogą być opcjonalnie wyposażone w wewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu SES z oferty BEMKO (nie dotyczy wersji 12W).
Źródło: BEMKO
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl