Dziś jest środa, 8 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1801 +0.2% 1EUR 4.5362 +0.04% 1GBP 5.1434 -0.01%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
13 październik 2014.

Nowości w ofercie firmy BEMKO

Nowości w ofercie firmy BEMKO

BEMKO Sp. z o.o. to firma z branży technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą. Spółka, z zagranicznym kapitałem, założona w 2007r. obecnie dystrybuuje swoje produkty na terenie Polski, w krajach Unii Europejskiej oraz w krajach wschodnich za pomocą rozbudowanej sieci hurtowni, wspieranej przez regionalnych menedżerów sprzedaży. Firma współpracuje z przedsiębiorcami w Niemczech, Estonii, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, na Litwie, Ukrainie, oraz Rumunii. Produkty BEMKO znane są również na rynkach: francuskim, niemieckim, austriackim belgijskim, holenderskim, rosyjskim, białoruskim, mołdawskim, łotewskim, fińskim oraz słoweńskim. Gwarancją stałej współpracy i zadowolenia Klientów jest oferowanie produktów i usług w najlepszej jakości i przystępnej cenie.

Oferta handlowa - jakość, asortyment, cena
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów BEMKO Sp. z o.o. nieustannie wprowadza do swojej oferty nowy asortyment, zwracając uwagę na obowiązujące trendy rynkowe. Dziś oferta produktowa BEMKO składa się z ponad 500 pozycji obejmujących oprawy oświetleniowe, aparaturę modułową, źródła światła, oraz akcesoria i podzespoły elektryczne. Asortyment zawiera m.in. nowoczesne źródła światła LED i oprawy oświetleniowe oparte na technologii półprzewodnikowej.

Kapitał ludzki - wartość nadrzędna

Każdą firmę tworzą ludzie. Wysoko wyspecjalizowana kadra w BEMKO to wartość nadrzędna. Poszczególne działy firmy skupiają wykształconych i doświadczonych pracowników zawsze gotowych do działania. Przedsiębiorstwo zatrudnia kilkadziesiąt osób, inwestując w ich rozwój poprzez system szkoleń i programy finansowania nauki. Kwalifikacje pracowników oraz ich zaangażowanie przekładają się na dynamiczny rozwój firmy.

Siedziba - nowe miejsce

Od 2011r siedziba firmy BEMKO mieści się w Warszawie. Nowoczesny budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany nieopodal głównego ciągu komunikacyjnego w kraju zapewnia duże możliwości logistyczne. Magazyn wysokiego składowania usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie biura znacznie przyśpiesza proces realizacji zamówień. Obszerne biuro gwarantuje komfort klientom odwiedzającym firmę i pracownikom realizującym potrzeby klientów.

Downlight LED TALAR SLS SLR

Rysunek 1 Wersja SLR


Rysunek 2 Wersja SLS
Firma BEMKO wprowadziła do swojej oferty serię nowoczesnych natynkowych downlightów typu LED. Oprawy wyróżnia nowoczesny design oraz solidna obudowa. Rodzina obejmuje produkty oznaczone symbolem SLR-wersja okrągła, oraz SLS-wersja kwadratowa. Korpus oprawy wykonany jest ze stopu aluminiowego, malowanego proszkowo w kolorze białym. Uchwyt mocujący gwarantuje stabilne mocowanie oprawy i ułatwia montaż. Klosz wykonany jest z tworzywa (PMMA). Downlighty występują w dwunastu wersjach. Każdy z kształtów dostępny jest w wersjach o mocy: 6W, 12W i 18W, wymiary odpowiednio: 120mm, 180mm i 240mm, w dwóch barwach światła: 3000 i 4000 K. Kompaktowe wymiary, wysokość zaledwie 33mm, prosta konstrukcja i montaż pozwalają na wszechstronne wykorzystanie oprawy. Zasilacz dopasowany do źródła światła sprzedawany jest w komplecie z oprawą. Oprawy współpracują z zewnętrznymi czujnikami ruchu typu PIR lub mikofalowymi z serii SES, z oferty BEMKO.

Złączki zaciskowe pomarańczowe.

Firma BEMKO wprowadziła do swojej oferty Szybkozłączki serii P031/P302. Przystosowane są do wykonywania instalacji oświetleniowych bądź też innych prac elektroinstalacyjnych. Od strony instalacji mamy możliwość podłączenia drutu (1x0,75÷2,5mm2-P031 lub 2x0,75÷2,5mm2-P032) natomiast od strony oprawy linki (0,5÷2,5mm2). Dzięki swojej budowie możemy w szybki i bezpieczny sposób łączyć poszczególne obwody elektryczne. Obudowa w kolorze białym, wykonana z tworzywa o klasie palności UL 94V2, wyposażona w okienko służące do kontroli fazy. Zaciski wewnętrzne wykonane z niklowanego mosiądzu pozwalają na wykorzystanie w instalacjach z napięciem do 450V i prądem do 24A. Szybkozłączki wykonane są zgodnie z normami PN-EN: 60998-1 i 60998-2-2. Posiadają również certyfikat VDE.

Nowa seria plafonier LED TOKAR PLD

Firma BEMKO rozszerza gamę swoich plafonier ledowych rodziny TOKAR o serię PLD. Oprawy dostępne są w 6 wersjach: moce 12, 24 i 36W w barwie światła 3000 i 4000K. Przystosowane są do montażu wewnątrz budynków. Stalowa podstawa oraz mleczny klosz z PMMA stanowią solidną konstrukcję i szeroką funkcjonalność. Idealnie nadają się do oświetlenia lokali mieszkalnych i usługowych, ciągów komunikacyjnych czy klatek schodowych. Plafoniery przystosowane są do współpracy z zewnętrznymi czujnikami ruchu. Na życzenie Klienta mogą być opcjonalnie wyposażone w wewnętrzny mikrofalowy czujnik ruchu SES z oferty BEMKO (nie dotyczy wersji 12W).
Źródło: BEMKO
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl