Dziś jest niedziela, 5 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2396 +1.14% 1EUR 4.5792 +0.05% 1GBP 5.2164 +0.17%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
18 sierpień 2016.

Atrakcyjna cena spotyka niezawodność: konfekcjonowane przewody igus również w ekonomicznej wersji

Atrakcyjna cena spotyka niezawodność: konfekcjonowane przewody igus również w ekonomicznej wersji

Nowe przewody readycable są konfekcjonowane w 14 krajów świata i wyposażane w oryginalne złącza zgodnie ze standardami 24 producentów.

Pod marką readycable firma igus, specjalizująca się w tworzywach motion plastics do zastosowań ruchomych, oferuje asortyment ponad 4000 przewodów fabrycznie zmontowanych zgodnie ze standardami wszystkich liczących się producentów napędów. Od teraz igus rozszerzył zakres wyboru o przewody konfekcjonowane chainflex M, dostarczając je w dowolnej długości, z centymetrową precyzją, łącznie ze złączami. Te ekonomiczne przewody są odpowiednie dla ruchomych połączeń o średnim obciążeniu, do około 5 milionów podwójnych cykli gięcia i obniżają cenę nawet o 60%.

Gotowe do podłączenia przewody, dostarczone do natychmiastowego użycia - jest to prosta zasada konfekcjonowanych kabli readycable, które dostarczamy bez ilości minimalnych, w dowolnej długości, bez dodatkowych kosztów za cięcie lub małą ilość. Do ponad 4000 konfekcjonowanych przewodów chainflex od igus dodano ekonomiczne chainflex M z odpowiednimi złączami, zgodnie ze standardami 24 producentów napędów. Nawet 60% tańsze niż standardowe przewody z katalogu, mają warantowaną 36-miesięczną żywotność. "Konfekcjonowane przewody chainflex M oferują ekonomiczne rozwiązania idealnie pasujące do ruchomych aplikacji o średnim obciążeniu oraz przeciętnej prędkości i przyspieszeniu", tłumaczy Christian Stremlau, kierownik działu readychain i readycable w igus. "Użytkownicy mają teraz więcej możliwości, aby wybrać najtańszy przewód, który działa na ich aplikacji". Najwyższy standard jakości uzyskuje się dzięki temu, że duża część konfekcji przewodu odbywa się na maszynach. To przekłada się także na szybsze wytwarzanie przewodów readycable oraz wpływa na wyższe bezpieczeństwo w danej aplikacji. Używając nowej wyszukiwarki przewodów konfekcjonowanych: readycable finder 2.0 bardzo szybko możemy znaleźć odpowiedni produkt. Klient może wybrać tu odpowiedni przewód do napędów, określić długość i złożyć zamówienie. Aby dodatkowo ułatwić konfigurowanie, gdy tylko zostanie wprowadzony numer artykułu producenta silnika wyświetlane są pasujące przewody igus.


Niedrogie przewody chainflex M firmy igus są teraz dostępne w ramach asortymentu fabrycznie zmontowanych przewodów readycable, dzięki czemu można obniżyć koszty nawet o 60%. (Źródło: igus GmbH)

Fabrycznie zmontowane przewody dostępne na całym świecie - z 36-miesięczną gwarancją

Z myślą o zagwarantowaniu szybkich dostaw indywidualnych produktów, firma igus znacznie zwiększyła moce produkcyjne w Ameryce Północnej, Azji i Europie. Klienci mogą uzyskać pasujący do ich aplikacji produkt z 14 fabryk umieszczonych na całym świecie. Tak jak dla pozostałych przewodów, igus gwarantuje 36-miesięczną żywotność na readycable dla przewodów z rodziny chainflex M. Jednocześnie firma igus gwarantuje niezawodność przewodów przez 5 milionów podwójnych cykli w zastosowaniach z ciągłym ruchem. Jak zwykle, wysyłka jest realizowana nawet w ciągu 24 godzin, a przewody są przycinane na żądaną długość co do centymetra i są dostępne już od 1 sztuki - bez dopłat za cięcie lub małe zamówienie.

Źródło: IGUS
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl