Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1127 -2.05% 1EUR 4.5246 -1.56% 1GBP 5.0218 +0.34%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
75 edycja Seminarium SUR za nami
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
31 marzec 2020
Fluid Power 
więcej
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
6 grudzień 2016.

Lider w produkcji oprogramowania do optymalizacji procesów, firma COPA-DATA podsumowuje rok 2016.

Lider w produkcji oprogramowania do optymalizacji procesów, firma COPA-DATA podsumowuje rok 2016.

Grudzień to dla COPA-DATA jak i dla większości firm okres podsumowań i planów. Dla jednych sukces mierzony jest wielkością obrotu. Dla innych jest to ilość nowych produktów wprowadzonych na rynek. Jeszcze dla innych to innowacyjne projekty oraz referencje od zadowolonych klientów. Dla Nas w COPA-DATA, sukces to wykładnik wszystkich wspomnianych powyżej składników plus dodatkowo rozwój produktu, wprowadzone innowacje oraz zadowolenie naszych pracowników. A o tym co przyniósł nam 2016 przeczytacie Państwo poniżej.

Start w 2016 z najnowszą wersją zenon 7.50, zenon Analyzer 3 oraz zenon Logic

Kończący się właśnie rok był dla technologicznego lidera, firmy COPA-DATA bardzo udany. W pierwszym kwartale wprowadziliśmy na światowe rynki (w tym również rynek polski) najnowsze wersję oprogramowania HMI/SCADA - zenon 7.50, zenon Analyzer 3 i zenon Logic 9. Wiele nowych funkcji i ulepszeń zapewniło naszym Klientom jeszcze szybszą i łatwiejszą konfigurację projektów. A dzięki innowacyjnym funkcjonalnościom jakie dają: obsługa HTML5 oraz moduł Command Sequencer w zenon Energy Edition, który automatyzuje proces tworzenia sekwencji poleceń, znów udowodniliśmy, że szybko reagujemy na potrzeby rynku. Ponadto w istniejące już moduły wstawiono dodatkowe możliwości. I tak Moduł Message Control został wzbogacony o technologię Voice over IP pozwalającą na bezpośrednie przekazywanie wiadomości o zdarzeniach lub wprowadzonych zmianach do odpowiednich osób. Nowe możliwości mają również Receptury tworzone w module Batch Control,które mogą być teraz łatwo przenoszone między projektami poprzez zastosowanie eksportu/importu XML lub edytowane za pomocą zewnętrznych narzędzi. Pochwalić się również możemy tym, że stworzyliśmy dla oprogramowania zenon natywny driver S7 TIA umożliwiający bezpośrednią komunikację z oprogramowaniem Siemens Totally Integrated Automation (TIA) portal. W ten sposób COPA-DATA stała się pierwszą firmą, której oprogramowanie może bezpośrednio korzystać z komunikacji sterowników Siemens, włączając w to zoptymalizowany dostęp do modułów dla serii SIMATIC S7-1200 i SIMATIC S7-1500.

Rok pod znakiem Global Partner Academy w Monachium

Cenimy sobie bezpośrednie spotkania z klientami. Z tego też względu bieżący rok obfitował w liczne konferencje, targi i seminaria, które wielokrotnie stawały się okazją do dyskusji o czekających nas wszystkich zmianach związanych z Industry 4.0. My w COPA-DATA jesteśmy na nie gotowi gdyż wspólnie z naszymi partnerami i klientami wykonaliśmy wspaniałe nowoczesne projekty realizujące założenia Czwartej Rewolucji Przemysłowej.
Wydarzeniem, które z pewnością na długo zapisze się w pamięci naszych partnerów - członków programu COPA-DATA Partner Community będzie z pewnością Global Partner Academy, które odbyło się czerwcu w Monachium. Jej uczestnicy mieli okazję poznać strategię biznesową firmy COPA-DATA na najbliższe lata, poznać plany dotyczące wdrażania na rynek kolejnych wersji oprogramowania zenon oraz wymienić się doświadczeniami dotyczącymi wdrożeń. Kolejna taka okazja w 2018 roku!

Nagrody i certyfikaty

Nasz wkład w rozwój automatyki, zwłaszcza w realizację założeń Smart Industry został wielokrotnie doceniony. Odebraliśmy wiele nagród i gratulacji w tym nagrodę przyznaną przez potentata w branży IT - firmę Microsoft. Nagrodzony został pionierski projekt wykonany w Gorenjske Elektrarne w Słowenji, wykorzystujący oprogramowanie zenon oraz platformę Microsoft Azure pozwalającą na integracje danych z ponad 40 obiektów (elektrowni, hydroelektrowni, farm fotowoltaicznych) i udostępnianie ich w chmurze.

Podsumowanie i życzenia świąteczna

Krótko podsumowując rok 2016 zapisuje się w naszej pamięci jako bardzo udany. Czekamy na kolejne ciekawe i inspirujące projekty a tymczasem w imieniu całej społeczności COPA-DATA ragniemy podziękować za wspaniałą współpracę, życzyć cudownych Świąt Bożego Narodzenia i udanego Sylwestra!

Źródło: COPA-DATA Polska Sp. z o.o.
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl