Dziś jest niedziela, 5 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.2396 +1.14% 1EUR 4.5792 +0.05% 1GBP 5.2164 +0.17%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Przed nami 32. edycja targów ENERGETAB 2019
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
15 grudzień 2006.

Protech'06

Na tegorocznym, drugim PROTECH-u swoje produkty na stoiskach zaprezentowało 61 wystawców na powierzchni 2 tys. m2. Liczbę gości, którzy odwiedzili targi, szacuje się na 1 500 osób. W seminariach wzięło udział ponad 350 osób.

W porównaniu z pierwszym PROTECH-em powierzchnia wystawiennicza powiększyła się czterokrotnie, a liczba wystawców dwukrotnie. Liczba osób biorących w seminariach również wzrosła.

Jak powiedział Michael J. Majchrzak, Amerykanin polskiego pochodzenia w trzecim pokoleniu, pomysłodawca i organizator PROTECH-u, który założył wydawnictwo Trade Media International:

? PROTECH swoim zasięgiem obejmuje wszystkie aspekty produkcji ? od zaprojektowania produktów i systemów, poprzez zarządzanie cyklem życia produktu, systemy IT oraz zarządzanie produkcją i łańcuchem dostaw, po utrzymanie ruchu.

? PROTECH dąży do ekspozycji jak najlepszych pomysłów i praktyk w produkcji, dlatego też targi te są adresowane do wiodących firm przemysłowych, które zaprezentowały się podczas naszej imprezy ? kontynuował.

? W tym roku gościliśmy liderów przemysłowych: Mitsubishi Electric, IBM, Festo oraz inne wielkie firmy.

Dusza imprez targowych

Jak twierdzą organizatorzy najlepszych imprez targowych, targi udają się wtedy, kiedy odczuwalny jest podczas nich odpowiedni nastrój, który wywołuje burzę mózgów, stwarza atmosferę wymiany idei, atmosferę, w której powstają interesujące pomysły.
Zdaje się, że jest to najlepszy przepis na imprezy targowe, wielokrotnie zresztą sprawdzony. I właśnie takie są założenia organizacyjne PROTECH-u.

PROTECH dodatkowo ma jeszcze jedną zaletę: jest swojego rodzaju podsumowaniem całorocznej działalności wydawniczej firmy Trade Media International. Wystawcy, prelegenci, uczestnicy seminariów oraz odwiedzający stoiska przez cały rok najczęściej spotykali się na łamach czasopism wydawanych przez TMI. (Przypomnijmy, jest to osiem periodyków ? 8 tytułów wydawanych w postaci słowa drukowanego i wirtualnego i jeden w postaci wyłącznie elektronicznej oraz wydawnictwa nieperiodyczne: informatory. Miesięcznik Control Engineering Polska jest tu oczywiście okrętem flagowym).

Na imprezie, w kuluarach, na stoiskach dochodziło do spotkań osób, które nierzadko wcześniej znały się dzięki różnym formom działalności wydawniczej: czytelnicy z autorami artykułów, z autorami prezentacji produktów i z pracownikami opisywanych firm. Ten kontekst redaktorsko- wydawniczy pomagał budować atmosferę seminariów i wręcz podyktował tematykę wielu prelekcji.(..)

Pełną treść artykułu znajdą Państwo w aktualnym numerze Control Engineering
Zachęcamy do lektury

Źródło: Control Engineering
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl