Dziś jest środa, 29 styczeń 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 3.8844 +0.31% 1EUR 4.2794 +0.27% 1GBP 5.0614 -0.19%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Aktualności
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
Przyszłość sektora motoryzacji w Polsce ? raport Banku Pekao S.A.
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
13 luty 2020
Seminarium dla Utrzymania Ruchu - edycja 76 
więcej
17 luty 2020
Programowanie sterowników PLC Siemens SIMATIC S7-300 - poziom rozszerzony 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
29 luty 2004.

Specjaliści z branży pneumatycznej i hydraulicznej po raz pierwszy

Specjaliści z branży pneumatycznej i hydraulicznej po raz pierwszy
w Kielcach

 

      Najnowocześniejsze napędy, sterowniki, systemy pneumatyczne i hydrauliczne zaprezentują po raz pierwszy w Kielcach firmy wystawiające się na Targach Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON (4-6 marca). Premierowa wystawa w Targach Kielce zgromadzi 80 wystawców.  Organizatorem trzydniowej imprezy są Targi Kielce oraz Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych. Patronat honorowy nad wystawą objęło Ministerstwo Gospodarki.

80 wystawców między innymi z

 

      Pneumatyka siłowa i sterująca oraz hydraulika mają szerokie zastosowanie w mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych w zakresie niemal każdej gałęzi przemysłu. Główni adresaci targów PNEUMATICON to zarówno specjaliści z branży spożywczej, maszynowej, motoryzacyjnej i budowlanej, jak i inżynierowie specjalizujący się w produkcji, projektowaniu oraz kontroli jakości. Na stoiskach nie zabraknie bowiem elementów i systemów pneumatycznych oraz hydraulicznych, sterowników, napędów, systemów automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych, robotów przemysłowych i manipulatorów. Targi PNEUMATICON to doskonała okazja do wzajemnych konsultacji i wymiany doświadczeń.

     W czasie targów będzie można także uzyskać porady z zakresu instalacji, napraw, usług inżynierskich, projektowych oraz technicznych.

     Nowością na wystawie będą między innymi małe rozdzielacze monoblokowe typu RSM11 i RSM11-1 o przepływie max 50L/min i max ciśnieniu pracy 20MPa wytwarzane przez Zakład  Produkcji Hydrauliki ?Hydral?. Ciekawostką pochwali się także kielecka ?Prema? ? producent siłowników pneumatycznych beztłoczyskowych, wykonywanych w kooperacji ze znanym producentem szwajcarską firmą LANAMATIC. Siłowniki te produkowane są w zakresie średnic nominalnych D18 ? D63 w różnych konfiguracjach pozwalających na montaż układów manipulacyjnych. Są one standardowo wyposażone w magnes do współpracy z czujnikami położenia tłoka. Części te posiadają również amortyzację krańcowych położeń suwaka.

        Targom PNEUMATICON towarzyszy dwudniowe seminarium ?Innowacyjność i produktywność jako czynniki wzrostu konkurencyjności na rynku hydrauliki i pneumatyki?.

        Równolegle z I Targami Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON w halach Targów Kielce od 4 ? 6 marca odbywać się będą XI Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX, którym towarzyszą VI Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX ? Nowa Energia oraz IX Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH.

 

Więcej informacji o tych imprezach znajduje się na stronie www.targikielce.pl

 

 

 

 

 

 

*****************************************

Targi Kielce, wicelider rynku targowego w Polsce, drugi, co do wielkości ośrodek wystawienniczy w kraju ze 100 tys. zewnętrzną powierzchnią wystawienniczą. Powierzchnia 6 hal wystawienniczych wynosi 30 tys. m/kw. Poza licznymi parkingami, Targi Kielce posiadają, jako jedyne w Polsce poligon dla pokazów dynamicznych. Spółka organizuje rocznie blisko ponad 40 imprez targowych, m.in. znany na całym świecie MSPO - Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA ? POLSKA, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i pojazdów Specjalistycznych MASZBUD i znane w całej Europie Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL, Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL i Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Targi Kielce są laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in.: Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu, nagroda Ministra Spraw Zagranicznych za promocję Polski na świecie, ?Gepard Biznesu?, ?Gazela Biznesu?, Pierwszy i Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

 

Osoba kontaktowa:

Joanna Massalska

Specjalista ds. Public Relations

Tel.: 0607 375 230

massalska.j@targikielce.pl

www.targikielce.pl

O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl