Dziś jest środa, 8 kwiecień 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.1801 +0.2% 1EUR 4.5362 +0.04% 1GBP 5.1434 -0.01%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
IIX edycja Targów Energetycznych ENERGETICS już w listopadzie!
więcej
Cykl szkoleń z zakresu programowania sterowników SIMATIC S7-300, S7-1200
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
Targi AUTOMATICON odwołane!
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
23 kwiecień 2020
Seminarium EX - edycja XIV 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
29 luty 2004.

Specjaliści z branży pneumatycznej i hydraulicznej po raz pierwszy

Specjaliści z branży pneumatycznej i hydraulicznej po raz pierwszy
w Kielcach

 

      Najnowocześniejsze napędy, sterowniki, systemy pneumatyczne i hydrauliczne zaprezentują po raz pierwszy w Kielcach firmy wystawiające się na Targach Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON (4-6 marca). Premierowa wystawa w Targach Kielce zgromadzi 80 wystawców.  Organizatorem trzydniowej imprezy są Targi Kielce oraz Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych. Patronat honorowy nad wystawą objęło Ministerstwo Gospodarki.

80 wystawców między innymi z

 

      Pneumatyka siłowa i sterująca oraz hydraulika mają szerokie zastosowanie w mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych w zakresie niemal każdej gałęzi przemysłu. Główni adresaci targów PNEUMATICON to zarówno specjaliści z branży spożywczej, maszynowej, motoryzacyjnej i budowlanej, jak i inżynierowie specjalizujący się w produkcji, projektowaniu oraz kontroli jakości. Na stoiskach nie zabraknie bowiem elementów i systemów pneumatycznych oraz hydraulicznych, sterowników, napędów, systemów automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych, robotów przemysłowych i manipulatorów. Targi PNEUMATICON to doskonała okazja do wzajemnych konsultacji i wymiany doświadczeń.

     W czasie targów będzie można także uzyskać porady z zakresu instalacji, napraw, usług inżynierskich, projektowych oraz technicznych.

     Nowością na wystawie będą między innymi małe rozdzielacze monoblokowe typu RSM11 i RSM11-1 o przepływie max 50L/min i max ciśnieniu pracy 20MPa wytwarzane przez Zakład  Produkcji Hydrauliki ?Hydral?. Ciekawostką pochwali się także kielecka ?Prema? ? producent siłowników pneumatycznych beztłoczyskowych, wykonywanych w kooperacji ze znanym producentem szwajcarską firmą LANAMATIC. Siłowniki te produkowane są w zakresie średnic nominalnych D18 ? D63 w różnych konfiguracjach pozwalających na montaż układów manipulacyjnych. Są one standardowo wyposażone w magnes do współpracy z czujnikami położenia tłoka. Części te posiadają również amortyzację krańcowych położeń suwaka.

        Targom PNEUMATICON towarzyszy dwudniowe seminarium ?Innowacyjność i produktywność jako czynniki wzrostu konkurencyjności na rynku hydrauliki i pneumatyki?.

        Równolegle z I Targami Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON w halach Targów Kielce od 4 ? 6 marca odbywać się będą XI Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX, którym towarzyszą VI Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX ? Nowa Energia oraz IX Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH.

 

Więcej informacji o tych imprezach znajduje się na stronie www.targikielce.pl

 

 

 

 

 

 

*****************************************

Targi Kielce, wicelider rynku targowego w Polsce, drugi, co do wielkości ośrodek wystawienniczy w kraju ze 100 tys. zewnętrzną powierzchnią wystawienniczą. Powierzchnia 6 hal wystawienniczych wynosi 30 tys. m/kw. Poza licznymi parkingami, Targi Kielce posiadają, jako jedyne w Polsce poligon dla pokazów dynamicznych. Spółka organizuje rocznie blisko ponad 40 imprez targowych, m.in. znany na całym świecie MSPO - Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA ? POLSKA, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i pojazdów Specjalistycznych MASZBUD i znane w całej Europie Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL, Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL i Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Targi Kielce są laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in.: Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu, nagroda Ministra Spraw Zagranicznych za promocję Polski na świecie, ?Gepard Biznesu?, ?Gazela Biznesu?, Pierwszy i Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

 

Osoba kontaktowa:

Joanna Massalska

Specjalista ds. Public Relations

Tel.: 0607 375 230

massalska.j@targikielce.pl

www.targikielce.pl

O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl