Dziś jest wtorek, 31 marzec 2020 r.
Energoelektronika.pl na stronach Facebook REKLAMA MAPA SERWISU KONTAKT
Strona główna Załóż konto Artykuły branżowe Katalog firm Seminaria FAQ Kalendarium Słownik Oferta
Wyszukaj
1USD 4.0933 -0.47% 1EUR 4.5395 +0.33% 1GBP 5.0698 +0.96%
Zaloguj się
Login (adres e-mail):
Haslo:
  Rejestracja
  Zapomniałem hasła
Reklama

Reklama

Aktualności
Seminarium utrzynia ruchu - Wałbrzych 2019
więcej
32 edycja targów Energetab 2019 juz za cztery tygodnie
więcej
72 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu - Kielce - Relacja
więcej
Nowy cykl szkoleń praktycznych związanych z programowaniem sterowników marki Siemens
więcej

Zobacz archiwum

Kalendarium
31 marzec 2020
Fluid Power 
więcej
21 kwiecień 2020
Targi Expopower 
więcej
Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o wydarzeniach w branży.
Podaj e-mail do subskrypcji:


Artykuły branżowe
26 wrzesień 2008.

Targi ENERGETAB 2008 - podsumowanie

Targi ENERGETAB 2008 - podsumowanie

Największe i najbardziej dynamicznie rozwijające się w branży elektroenergetycznej Targi ENEREGTAB 2008 zakończyły w czwartek 18  września br swoją kolejną - 21-szą edycję. Wyjątkowo niesprzyjająca aura nie odstraszyła zwiedzających, którzy jak zwykle tłumnie przybyli do Bielska - Białej aby zapoznać się z najnowszymi urządzeniami, aparaturą stacji i sieci elektroenergetycznych czy też rozwiązaniami technologicznymi w zakresie generacji i przetwarzania energii elektrycznej. Padł kolejny rekord - liczba wystawców przekroczyła 700, w tym było 84 wystawców zagranicznych z  19 krajów europejskich, USA, Korei, Chin i Tajwanu.Patronaty honorowe nad targami objął, m.in. Minister Gospodarki - Wicepremier Waldemar Pawlak. Spośród 56 wyrobów zgłoszonych do konkursu targowego na najbardziej wyróżniający się produkt, puchar Ministra Gospodarki uzyskała firma ZPUE S.A. z  Włoszczowej za rozdzielnice pierścieniowe SN w izolacji SF6, natomiast złotym medalem PGE S.A. wyróżniono 'system monitoringu transformatora' prezentowany przez firmę MIKRONIKA z Poznania. Z pełną listę wyróżnionych produktów można zapoznać się na stronie www.energetab.pl

Targom towarzyszyły liczne prezentacje promocyjne i spotkania z kluczowymi klientami organizowane przez poszczególnych wystawców. Liczne grono zgromadziło także seminarium nt. ochrony odgromowej zorganizowane drugiego dnia targów przez Bielsko - Bialski Oddział SEP i Śląska Izbę Inżynierów Budownictwa.
Podczas inauguracji targów Prezydent Bielska - Białej - Jacek Krywult zapowiedział budowę wielofunkcyjnej hali sportowo - wystawienniczej oraz istotną poprawę w infrastrukturze targowej bielskiego ośrodka a także 'udrożnienie' dojazdów do terenów ekspozycyjnych. Słowa te, poparte dodatkowymi szczegółowymi informacjami brzmiały wiarygodnie i zostaną zapewne poddane weryfikacji przez uczestników przyszłorocznych targów, których organizatorzy ENERGETAB 2009 zapraszają w dniach od 15 - 17 września 2009 r.

Źródło: ENERGETAB
O nas  ::  Regulamin  ::  Polityka prywatności (Cookies)  ::  Reklama  ::  Mapa stron  ::  FAQ  ::  Kontakt
Ciekawe linki: www.klimatyzacja.pl  |  www.strony.energoelektronika.pl  |  promienniki podczerwieni
Copyright © Energoelektronika.pl